Jaki telefon w mixplus?

(Pawel Ryglicki) #1

Najlepiej idź do salonu plusa i zobacz to co Ci zaoferują

a co do SE k550i sam go używam telefonik fajny ale już stary

(Semtex) #2

Z tych trzech,które wymieniłeś wybrałbym LG lub Samsunga,choć bardziej kierował bym uwagę w stronę Samsunga,kwestia przyzwyczajenia się do ekranu dotykowego.Mam samsunga f480 i pierwsze dwa tyg.z ekranem dotykowym były nieprzyjemne,teraz już bym go nie zamienił,Opera mini świetnie się sprawdza na ekranie dotykowym.

(Danielm86) #3

Jeśli K550 to maks 24 zasilenia po 30zl. Więcej dawać to ździerstwo. Polecam też W610. Inna obudowa i lepszy soft. Se w200 to lipa. Tel z najniższej półki. Co do Samsungów. Podobno straszna lipa. Prawdą jest, że często leżakują w serwisach?

(Semtex) #4

Teraz ten problem już nie istnieje,od 5 lat używam tel.tej marki i nigdy nie miałem żadnych problemów.Czarne owce trafiają się w każdym stadzie.

(Semtex) #5

Ja zainwestowałem w coś takiego plus folie na ekran,telefon jest jak nowy,w linku podaję obudowę do Twojego modelu.

(Cedar) #6

Co do np. 5230 Avila - przemyśl czy opłaca Ci się go brać w MixPlus - telefon ten jest teraz w sprzedaży w Media Markt za 600 zł lub nowy na allegro możesz już kupić za 400 - 450 zł i nie jesteś uwiązany umową z operatorem (używasz np. jako Simplus - doładowujesz kiedy chcesz i za ile chcesz)

(Cedar) #7

To lubisz oglądać baterię tak często? Ja swoją jak raz na pół roku widzę to już jest bardzo często. Instalujesz kartę pamięci, kartę SIM, akumulator, zamykasz i zapominasz.

PS. Co robiłeś? Wiozłeś Samsunga? :lol: