Jaki telefon w mixplus?

Najlepiej idź do salonu plusa i zobacz to co Ci zaoferują

a co do SE k550i sam go używam telefonik fajny ale już stary

Z tych trzech,które wymieniłeś wybrałbym LG lub Samsunga,choć bardziej kierował bym uwagę w stronę Samsunga,kwestia przyzwyczajenia się do ekranu dotykowego.Mam samsunga f480 i pierwsze dwa tyg.z ekranem dotykowym były nieprzyjemne,teraz już bym go nie zamienił,Opera mini świetnie się sprawdza na ekranie dotykowym.

Jeśli K550 to maks 24 zasilenia po 30zl. Więcej dawać to ździerstwo. Polecam też W610. Inna obudowa i lepszy soft. Se w200 to lipa. Tel z najniższej półki. Co do Samsungów. Podobno straszna lipa. Prawdą jest, że często leżakują w serwisach?

Teraz ten problem już nie istnieje,od 5 lat używam tel.tej marki i nigdy nie miałem żadnych problemów.Czarne owce trafiają się w każdym stadzie.

Ja zainwestowałem w coś takiego plus folie na ekran,telefon jest jak nowy,w linku podaję obudowę do Twojego modelu.

Co do np. 5230 Avila - przemyśl czy opłaca Ci się go brać w MixPlus - telefon ten jest teraz w sprzedaży w Media Markt za 600 zł lub nowy na allegro możesz już kupić za 400 - 450 zł i nie jesteś uwiązany umową z operatorem (używasz np. jako Simplus - doładowujesz kiedy chcesz i za ile chcesz)

To lubisz oglądać baterię tak często? Ja swoją jak raz na pół roku widzę to już jest bardzo często. Instalujesz kartę pamięci, kartę SIM, akumulator, zamykasz i zapominasz.

PS. Co robiłeś? Wiozłeś Samsunga? :lol: