Jaki telefon w MixPlusie 36 załadować po 30 zł?

Niedługo skończy mi się umowa i będę chciał ją przedłużyć, lecz nie wiem, jaki telefon wybrać. Zależałoby mi na systemie operacyjnym, dotykowym ekranie i klawiaturze QWERTY (pewnie niemożliwe). Ważne jest także, aby był dostępny za jakąś bardzo niską cenę. Co byście polecili?

Daj sobie spokój, niedawno PLUS (jaki inni opowie) podwyższyli ceny telefonów więc juz w ogóle sie nie opłaca.

Przykład?

Samsung Omnia za 1249zł w opcji doład. 30zł x 36 :expressionless:

Zwariowali? Bez żadnych umówna Allegro Omnia jest tańsza.

Myslałem też, że może byłbyś zainteresowany Samsungiem F480, ale… w interesującej Cię opcji kosztuje 849zł :o

Allegro, już za około 700zł.

Nie daj się zromić w balona, to się w ogóle nie kalkuluje [-X

Czyli co? Zmienić operatora? Myślałem o Play, tylko, czy to by się opłacało?

Przekalkuluj sobie, która oferta jest dla Ciebie najlepsza a telefon weź w wolnej sprzedaży (Allegro lub jakis sklep).

W Playu będzie lepiej. I na dodatek w Plusie chciałem wziąć LG KP500, który jeszcze niedawno kosztował o wiele taniej, a tu się okazuje, że Samsung F480 będzie w Playu tańszy. Czy ten samsung ma Windows Mobile? Bo na zdjęciach widzę coś, jakby WM, ale nigdzie nie znalazłem nic o tym, że ma WM, więc jak to z tym wygląda?

Nie posiada.

Ok, a jaki posiada system operacyjny? O ile w ogóle posiada, ale właśnie system jest mi bardzo potrzebny, ponieważ często przeglądam internet z telefonu, piszę na nim różne rzeczy i potrzebuję zapisać je jako coś “normalnego”, czytam pliki pdf, doc i inne z pakietu office, lubię sobie także od czasu do czasu pograć w coś, a w Doom’a na WM byłoby fajnie, zresztą DOSbox też byłby fajny.