Jaki telefon w MixPlusie 36 załadować po 30 zł?

(kijek) #1

Niedługo skończy mi się umowa i będę chciał ją przedłużyć, lecz nie wiem, jaki telefon wybrać. Zależałoby mi na systemie operacyjnym, dotykowym ekranie i klawiaturze QWERTY (pewnie niemożliwe). Ważne jest także, aby był dostępny za jakąś bardzo niską cenę. Co byście polecili?

(JUDGE) #2

Daj sobie spokój, niedawno PLUS (jaki inni opowie) podwyższyli ceny telefonów więc juz w ogóle sie nie opłaca.

Przykład?

Samsung Omnia za 1249zł w opcji doład. 30zł x 36 :expressionless:

Zwariowali? Bez żadnych umówna Allegro Omnia jest tańsza.

Myslałem też, że może byłbyś zainteresowany Samsungiem F480, ale... w interesującej Cię opcji kosztuje 849zł :o

Allegro, już za około 700zł.

Nie daj się zromić w balona, to się w ogóle nie kalkuluje [-X

(kijek) #3

Czyli co? Zmienić operatora? Myślałem o Play, tylko, czy to by się opłacało?

(JUDGE) #4

Przekalkuluj sobie, która oferta jest dla Ciebie najlepsza a telefon weź w wolnej sprzedaży (Allegro lub jakis sklep).

(kijek) #5

W Playu będzie lepiej. I na dodatek w Plusie chciałem wziąć LG KP500, który jeszcze niedawno kosztował o wiele taniej, a tu się okazuje, że Samsung F480 będzie w Playu tańszy. Czy ten samsung ma Windows Mobile? Bo na zdjęciach widzę coś, jakby WM, ale nigdzie nie znalazłem nic o tym, że ma WM, więc jak to z tym wygląda?

(towerone) #6

Nie posiada.

(kijek) #7

Ok, a jaki posiada system operacyjny? O ile w ogóle posiada, ale właśnie system jest mi bardzo potrzebny, ponieważ często przeglądam internet z telefonu, piszę na nim różne rzeczy i potrzebuję zapisać je jako coś "normalnego", czytam pliki pdf, doc i inne z pakietu office, lubię sobie także od czasu do czasu pograć w coś, a w Doom'a na WM byłoby fajnie, zresztą DOSbox też byłby fajny.