Jaki telefon w orange na abonament 35 zł

Hej mam pytanko jaki byście mi doradzili telefon tak do 300 zł aktywacja abonament 35 zł umowa na 30 miesięcy w orange niżej się nie opłaca ma to być abonament nie mix!!

-ma miec mp3

-slot kart pamieci

-aparat minimum 1.3

-nagrywanie wideo:)

-nie moze byc ograniczone miejsce na gry/aplikacje po prostu mozna wgrac na karte pamieci a nie tylko w pamiec telefonu

-ma mieć bluetoth

se k800i

Może napiszesz jakie możesz wziąć ? Weź jakiegoś SE - napewno będzie spełniał wszystkie twonje wymagania , ewentualnie nokie . Nie bierz Motoroli ani Samsunga .

NOKIA1208 jeśli telefon ma byc do dzwonienia i żebyś nie musiał w kieszeni nosic ładowarki.

Polecam smatphone, mają wszystko, lecz nie polecam iPhone :evil: (badziewie w kit)

jeśli miałbyś 300zł no to N70 ale pewnie go nie ma w ofercie :stuck_out_tongue:

bierz jakiegoś smartphone z symbianem albo windows mobile :slight_smile:

jeśli to przedłużenie umowy odezwij sie na pw.

pozdrawiam

to nowy abonament z moim nr ;] który mam już prawie 4 miesiące n70 nie chcem mam n73 i mi się za bardzo nie podoba nie lubię tego fona

najlepiej napisz co masz do wyboru. A co do SE to jest ostatni telefon jaki bym brał. Natomiast motorola to jest pierwszy telefon który bym wziął tylko nie wiem czy coś fajnego z motoroli będzie. ale to bardzo dobra marka. miałem nie jedną motorolę. ostatnia ma 3 lata ponad i żadnej naprawy itp. teraz mam jeszcze samsunga i też jestem z niego zadowolony chociaż motorolę są jak dla mnie bardziej przyjazne

Miałem 2 SE , Motorole , 2 Nokie , 2 Siemensy , 2 Samsungi . Motorole , Samsungi i Siemensy to syf chyba , że telefonu używasz tylko do dzwonienia .

samsungi są słabe ale nie wszystkie :slight_smile: tzn. udały im się niektóre z serii i :slight_smile: a siemens to tylko SX1 jest fajny ale upadek może go zabić :confused: motorole są dla dziewczyn a SE dla szpanerów którzy kupują fona dla kumpli żeby sobie poszpanować… zostają tylko nokie ale i tak tylko oparte na platformie S60, S80 i S90 :wink: inne są blee :slight_smile: no i mają najlepiej wykonane fony (mówię o tych z serii E) bo buda nie trzeszczy i wszystko jest idealnie dopasowane… nie to co w innych telefonach albo Nseries od nokii :slight_smile: a SE nie robi takich fonów… i cała reszta podobnie

wręcz przeciwnie. no może poza siemensami bo one to rzeczywiście słabe no poza może kilkoma wyjątkami. ale akurat motorolę i samsungi to bardzo dobre telefony i w przeciwieństwie do SE bardzo mało motorolek spotkasz bez EDGE-a i to nawet dwa latam temu większość miało EDGE czego nie można powiedzieć o SE

SE mają najbardziej rozbudowany soft ze wszystkich telefonów nie symbianowych . Możesz robić na nich wszystko . A na Samsungu ? Nawet javy nie można zainstalować z karty pamięci . Pozat ym mają chyba najlepsze aparaty cyfrowe w komórkach (może niektóre nokie maja lepsze).