Jaki telefon w play - wybrać

Mam zamiar w sobote zmieniać telefon w play za 1,22zł mowa o tych http://web.playmobile.pl/pl/telefony/ws … index.html prosił bym o doradzenie jaki (tylko za 1,22) najbardziej odpowiada mi Samsung SGH-Z630 ale jeszcze nie do końca. Co do wymagani to: Bluetooth,UMTS,aparat 2.0 mpx,mp3,karta pamięci to z tych najważniejszych. Dzięki za pomoc

Bateria w Z630 to trup już na dzień dobry :roll:

Weź jeszcze pod uwagę SE K530 - może ma nieco gorszy wyswietlacz ale przynajmniej bateria Ci nie bedzie umierała codziennie. Telefon ma także miły dodatek w postaci radia - co jest istotne w przypadku gdy np znudzą Ci się mp3 :wink:

Przyznam, że wg mnie lepszy wybór jesli chodzi o Samsunga to U700 - bateria tez szału nie robi ale tu przynajmniej BT i USB 2.0 a nie 1.2 (jak w przypadku Z630).

Sprawdz na forum Samsunga jak jest z ustawialnością dzwonków mp3 na sms w przypadku obydwu modeli tego producenta bo jak wiadomo ta firma w wielu przypadkach gwiżdże na fanów JAVY oraz MP3.

Myślałem jeszcze o Motce V3xx ale ten nie spełnia Twojego wymagania co do aparatu foto.

A skąd mamy wiedzieć jaka będzie cena Twojego telefonu, skoro z łaski swojej nie podałeś, jaki bierzesz abonament?

ja tam wziołem sgh-l760 za 1 zł z vat t abonamecie 50zł ale szczeze teraz bym wzioł se k800 za 250zł

miałem wczesnie j samsunga d600 a teraz sgh-l760

d600 ma 2lata i jest o niebo lepszy od l760

Ja wziąłem Samsunga L760 xD