Jaki telefon w podobnej cenie co W810i

Witajcie! Obecnie posiadam od miesiąca K750i. Ale w oko wpadł mi W810i biały. :mrgreen: A jako że dużo słucham muzyki to doszedłem do wniosku ze ten fonik mógł by byc w sam raz. I teraz prosił bym posiadaczy W810i o opinie jak im się ten telefonik sprawuje.

Może w cenie 700zł doradzicie mi coś lepszego niż W810i.

Może coś z Nokii.

W telefonie ważne są dla mnie funkcje multimedialne. Pod uwagę biorę tylko nówki. :wink:

Pozdrawiam!

Żadna Nokia nie będzie miała takiej jakości dźwięku jak Sony Ericssony z serii W.

Posiadam ten telefon i jestem bardzo z niego zadowolony… jakość dźwięku jest naprawdę super. Ogólnie telefon sprawuje się również bardzo dobrze, mam go już 2 miesiące i ani razu nie zawiesił się i nie wyłączył, na pochwałę zasługuje też nowy typ wyświetlacza, który z pomocą czujnika natężenia światła, który reguluje jasność i balans bieli daje czytelny i wyraźny obraz. Jeżeli chodzi o zdjęcia to robi takie same jak K750i :slight_smile: Wielkim + tego modelu jest brak joysticka. Moim zdaniem telefon naprawdę godny polecenia za tą cenę :slight_smile:

Dzięki Barteek za opinie.

Na dodatek jak pisałem wcześniej ujął mnie wyglądem(biały ze srebrnym).

A możesz mi tylko powiedziec czy dobrze się orientuję ale on ma w oryginalnych słuchawkach wyjście “mały jack” na normalne słuchawki lub jakąś przejściówkę w zestawie zgadza się?

Pozdro!

Tak, ma wyjście na “mini jack”, dzięki czemu możesz podłączyć każde słuchawki, lub nawet głośniki :slight_smile:

Chyba nic lepszego w podobnej cenie nie wymyślę. Do głowy przyszła mi jeszcze Nokia 5300 ale nie ma ona tylu funkcji multimedialnych. No i gorszy aparat chociaż na tym mi nie zależy bo mam normalna dobrą cyfrówkę. Tylko w Nokii większy wyświetlacz… Hmm i jest dylemat. :?

No to się zastanów, czy zależy Ci na dobrej jakości dźwięku, czy lepszym wyświetlaczu :stuck_out_tongue:

Pytanie tylko czy jakośc dzwięku w Nokii jest gorsza niż w SE… :?

Musiał bym osłuchac. Bo zarówno jeden jak i drugi telefon to typowe fony muzyczne.

Jeżeli chodzi o jakość dźwięku, to nokia nigdy nie dorówna telefonom SE z serii Walkman. Takie jest moje zdanie na ten temat :slight_smile:

Nic dzięki za rady. Wybiorę jednak W810i. Ta Nokia o której pisałem wcześniej wygląda trochę nie poważnie.

W końcu firma Sony Ericsson ma doświadczenie w sprzęcie muzycznym.

Barteek Jak byś mógł tylko mi napisac czy w Twoim telefonie jest opcja latarki. Pytam ponieważ w K750i ostatnio bardzo mi pomogła. :slight_smile:

Już odpowiedziałem Tobie na gg :wink:

W810i ma opcję latarki :wink:

Jeśli miałbym wydać 700 zeta na Sonego Ericssona, to prędzej bym się powiesił. Radzę jakąkolwiek Nokię z serii Xpress Music.