Jaki telefon wybrać do 800 zł?

Jaki telefon byście kupili jak  byście mieli 800 zł ? Pytam bo ja jak czytam to każdy ma wady i ciężko mi wybrać. 

Z góry dzięki za podpowiedzi. 

Gdybym miał zmieniać teraz telefon to… poczekałbym do lipca/sierpnia, aż wejdą wszystkie nowe modele producentów. 

A gdybym musiał zmieniać na gwałt na szyję, to z nowych kupiłbym Huawei P8 Lite, a z używanych LG G3. 

G3 wygląda co najmniej dobrze w tym budżecie. Jeszcze lepiej lg flex 2 ale tego za 800 raczej nie kupi.

Moto 3 gen za 699zł okazja jakich mało :slight_smile:

http://www.x-kom.pl/goracy_strzal/7784

UMI touch!

Moto x 2014?

A czy system ma znaczenie?

ja poleciłbym samsung galaxy s5 :slight_smile: ma dobre wsparcie custom rom :slight_smile: no i oczywiscie wydajność :slight_smile: Używany oczywiscie :slight_smile:

To moto x 2014 2nd generation ma bebechy 4x 2.50 ghz procesor oraz 2 gb ram, ma androida 6.0, będzie mieć jeszcze 6.1 oficjalnie. Powinno się znaleźć do 800-900 zł 

dla mnie system to jednak podstawowe kryterium tak samo ważne jak aparat, bateria czy własnie. Moto g 3 bym brał jeśli miałbym wybierać coś z androidem…

Zaczekaj na nowe modele. Ma wejść nowe Moto G i P9 Lite.

Windows Mobile się powoli zwija, więc wybór jest tylko jeden. 

 no w sumie system i UI to podstawa używania smartfon’a , ale choć “WindPhone” można rzec “się zwija” (choć raczej “utknął w miejscu” i może jeszcze się ruszy) , to jest to nadal ciekawa oferta (8.1) ze względu na stabilność i jeśli nie zależy ci na “wodotryskach” oraz coraz to nowych grach …     zawsze pozostaje też alternatywa w postaci iOS’a lub niepopularnego już ale wciąż stabilnego BB OS … więc co kto lubi …   choć rzeczywiście “andek” to na dzień dzisiejszy najpopularniejszy wybór …  

 a fonków jest mnóstwo , osobiście poleciłbym  “NExUS4” lub którąś z MOTO , bo osiem setek to wbrew pozorom “dość dużo” kasy i wcale nie trzeba wydawać “aż tyle” by być zadowolonym …   

Co by nie było, zmiany poszły do przodu, nawet sklep rozbudowali. Moim zdaniem nie ma co patrzeć na udziały w rynku tylko na nasze potrzeby.

no właśnie “dość dużo” kasy ale każdy co innego poleca i co tu wybrać ?

Dalej masa błędów w systemie, sklep z aplikacjami i ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Proces aktualizacji też zaczyna kuleć. Szybkość działania systemu spada od czasu WP 8.0, przybywa jedynie kropeczek, które mają za zadanie to maskować i podtrzymywać mit o płynnie działającym mobilnym Windows. Ponadto nie mają żadnego ciekawego telefonu w ofercie od blisko roku. Poszli w masówkę, oferując zupełny standard za zbyt wysokie pieniądze. Jakby im się zdawało, że mają pozycje Samsunga czy Fapple. 

Tak masz racje, a premiera 950 zbyt szybka. No ale dla ludzi nie wymagających cudów, czy korzystających tylko z podstawowych aplikacji myślę że i to wystarczy.

Dla ludzi nie wymagających cudów też są telefony z Androidem. To już nie to samo co 3 lata temu.

 

 … no “nie ma lekko” musisz wybrać sam ,

  poczytaj recenzje , testy , coś może przykuje twoją uwagę …  

 zerknij sobie na to :   

  www.komputerswiat.pl/centrum-wiedzy-konsumenta/smartfony/smartfon-poradnik-zakupowy/niedrogie-smartfony-z-androidem.aspx   

 osobiście z tych wymienionych w tym “poradniku” wybrałbym LG Spirit LTE , ze względu na “przyjemną obsługę”  i stosunek JAKOŚĆ/CENA , ale również “Motki” tam wymienione oraz każde inne MOTO są warte polecenia (byle nowe , na gwarancji) oraz kilka innych LG (wymienionych w poradniku i nie) , ale tylko te z LTE dla szybkiego internetu …  powodzenia w dokonywaniu wyboru i tak jak zauważyłeś , to że masz do wydania 8 stówek nie znaczy , że “musisz” je wydać , można sobie zaoszczędzić “trochę” kasy i mieć funkcjonalny fon , a pozostałe “grosze” wydać na inne przyjemności …   

Huawei P8 Lite jest spoko. Ewentualnie zobacz jeszcze myphone infinity IIs. Podobne parametry jednak cena nieco lepsza :slight_smile: