Jaki telefon wybrac.... K800 czy N70

Witam mam dylemat co kupci (tak jak w temacie) nei ukrywam ze licza sie dla mnei zdjecia! Pozdrawiam

Ja mam Nokie N70 jeżeli chodzi o zdjecia to jakość taka sobie, można dołożyć pamięci i ma te 2 mega piksele ale zdjęcia, nie jestem zadowolony, to już lepiej aparat cyfrowy kupić na to kąto

Jeśli chodzi o zdjęcia, to k800i będzie o wiele lepszy od N70.

a jak to jest w n70 z navi wie ktos?

Kupujesz odbiornikl gps na allegro, i instalujesz tom toma… Najnowszy jest tylko na najnowszego symbiana, dlatego na n70 będzie ten starszy (mniejsze pokrycie Polski).

K800i bez zastanowienia.

N70 może mieć GPS jak kupisz moduł osobny co do map to można zrobić update oprogramowania i najnowszy simbiam. Update oprogramowania w serwisie wgrywany boxem to koszt 30zł.

ty się lepiej zastanów co piszesz.

Nie masz zielonego pojęcia o Nokiach.

Po pierwsze nie może sobie wgrać najnowszego symbina, tylko najnowszy firmware, po drugie można to zrobić samemu w domu i nie trzeba nosić do żadnych serwisów.

i za darmo :stuck_out_tongue:

k800i ma jeden z najlepszych aparatów na rynku telefonów więc jeśli przede wszystkim ci na tym zależy to bierz bez zastanowienia :mrgreen:

Wg mnie K800 ma rewelacyjny aparat (jak na komórkę oczywiście), więc jeśli zależy Ci na zdjęciach SE będzie zdecydowanie lepszym wyborem.

No niby tak zalezy mi na fotach…ale “pociaga” mnie ten brak wiekszych ograniczen w n70 dzieki Symbianowi. i mam dylemat mam kilka dni na deyzje a nie wiem co wybrac ale skłądniam sie ku nokii

to już lepiej n73. aparat 3,2 mpx i jest nowszym telefonikiem od n70

między k800 a n70 to raczej

k800

w n70 symbian wolno wczytuje i wogóle jest jekiś niedopracowany

zdecydowanie n70

A nie lepiej taki telefon: Nokia n73. za 900zł kupisz…

N70…choć nie brał bym tela z symbianem. Ale jeszcze bardziej niż symbiana nie lubie marki SE. Więc ja bym kupił N70.

Pewnie ze lepiej ale w moim abonamencie N70 kosztuje 1zl a N73548 wiec mała roznica ;]