Jaki telefon wybrac.... K800 czy N70

(Pyczekkamil) #1

Witam mam dylemat co kupci (tak jak w temacie) nei ukrywam ze licza sie dla mnei zdjecia! Pozdrawiam

(Jacekhe) #2

Ja mam Nokie N70 jeżeli chodzi o zdjecia to jakość taka sobie, można dołożyć pamięci i ma te 2 mega piksele ale zdjęcia, nie jestem zadowolony, to już lepiej aparat cyfrowy kupić na to kąto

(jaru_r) #3

Jeśli chodzi o zdjęcia, to k800i będzie o wiele lepszy od N70.

(Pyczekkamil) #4

a jak to jest w n70 z navi wie ktos?

(system) #5

Kupujesz odbiornikl gps na allegro, i instalujesz tom toma... Najnowszy jest tylko na najnowszego symbiana, dlatego na n70 będzie ten starszy (mniejsze pokrycie Polski).

(Wwerewolf2) #6

K800i bez zastanowienia.

N70 może mieć GPS jak kupisz moduł osobny co do map to można zrobić update oprogramowania i najnowszy simbiam. Update oprogramowania w serwisie wgrywany boxem to koszt 30zł.

(system) #7

ty się lepiej zastanów co piszesz.

Nie masz zielonego pojęcia o Nokiach.

Po pierwsze nie może sobie wgrać najnowszego symbina, tylko najnowszy firmware, po drugie można to zrobić samemu w domu i nie trzeba nosić do żadnych serwisów.

(Bigkoras) #8

i za darmo :stuck_out_tongue:

(Sebos99) #9

k800i ma jeden z najlepszych aparatów na rynku telefonów więc jeśli przede wszystkim ci na tym zależy to bierz bez zastanowienia :mrgreen:

(M Gaszka) #10

Wg mnie K800 ma rewelacyjny aparat (jak na komórkę oczywiście), więc jeśli zależy Ci na zdjęciach SE będzie zdecydowanie lepszym wyborem.

(Pyczekkamil) #11

No niby tak zalezy mi na fotach...ale "pociaga" mnie ten brak wiekszych ograniczen w n70 dzieki Symbianowi. i mam dylemat mam kilka dni na deyzje a nie wiem co wybrac ale skłądniam sie ku nokii

(Sebos99) #12

to już lepiej n73. aparat 3,2 mpx i jest nowszym telefonikiem od n70

(klopas) #13

między k800 a n70 to raczej

k800

w n70 symbian wolno wczytuje i wogóle jest jekiś niedopracowany

(Hubert391) #14

zdecydowanie n70

(Michal Dolowicz) #15

A nie lepiej taki telefon: Nokia n73. za 900zł kupisz...

(Brocha25) #16

N70..choć nie brał bym tela z symbianem. Ale jeszcze bardziej niż symbiana nie lubie marki SE. Więc ja bym kupił N70.

(Pyczekkamil) #17

Pewnie ze lepiej ale w moim abonamencie N70 kosztuje 1zl a N73548 wiec mała roznica ;]