Jaki telefon wybrać LG KE970 czy SEW610i

Witam !

Planuje zakup nowego telefonu i chciałbym poznać wasze opinie na ich temat oraz któren telefon polecacie ?

Te egzemplarze mam na oku:

LG KE970 Shine

http://plus.pl/oferta_indywidualna/plus … ne&id=207#

Sony Ericsson W610i

http://plus.pl/oferta_indywidualna/plus … 0i&id=227#

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi :slight_smile:

Wg. mnie Sony Ericsson. Ładniejszy i marka sprawdzona, a LG chce zabłysnać.

LG jest nawet fajny a z SE nie miałem kontaktu

Poównaj sobie tutaj http://www.mgsm.pl/compare.xhtml

Jeżeli lubisz ekskluzywne telefony to weź LG. Naładowany opcjami. Jeżeli chcesz zwykły, łatwy w obsłudze Walkman to weź SE. Ja bym wziął tego drugiego, jednak obecnie musze zadowolić się n6230i :smiley:

Zerknij tutaj:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=23236&start=0

Oczywiście,że w610i bardzo dobry telefon…LG taki bajer tylko,ale firma nie przekonuje ;)Miałem w rękach dwa także wiem :smiley:

Głupoty walą ze aż żal to czytać. Mam ten telefon od 5 miesięcy i nie miałem z nim żadnych kłopotów, które wypisują te dzieciaki. Po prostu są zapatrzeni w plastikowego SE. Sypią stare slogany i nic więcej.

Scroll- nie mam z nim problemów. Pomimo kręcenia nim już przeszło 5 miesięcy nadal jest tak samo efektowny, co na początku

Ten patafian AoP na 100% nie miał kupionego w wolnej sprzedaży tylko z PLUSA, ponieważ tylko PLUS ustawił sobie domyślny dzwonek, którego zmienić się nie da. Kłamie jak najęty

Odtwarzacz MP3 widzi wszystkie pliki zarówno te, które sa na zewnętrznej jak i wewnętrznej pamięci. Wystarczy tylko przenieść je w odpowiednie miejsce. SOUNDS—MP3. Natomiast wolne odtwarzanie jest możliwe z każdego miejsca.

Nie zauważyłem odcisków palca na metalowej obudowie, na szybce owszem.

Edycja profilu jest możliwa. Jak wibruje to wibruje a nie dzwoni.

Słabe MP3? Owszem, jeśli ściągają utwory z miernym bitrate to nie dziwota. Z utworu, który zajmuje 10 MB robią MP-trójkę, która zajmuje ledwo 4. Głupota

LG otwiera dokument w formatach txt. , ppt. , pdf. , doc i xls. Sprawdzałem osobiście.

Po pełnym odblokowaniu aplikacji Java jest możliwość wgrania WinAmpa czy jakiegoś programu do odtwarzania filmów. Bez odblokowania możesz wgrać, gry słowniki, mapy, programy graficzne itp. Itd. Wszystko, co chcesz

Soft nie muli. Karta 2 GB jest odtwarzana szybko bez zacinek. Ludzie się po prostu nie znają. Większość powtarza brednie wyczytane w Internecie. Dzieci neostrady.

Tak tyllko jak odblokowac te aplikacje jawa? Chodzi mi konkretnie o udostepnienie dostepu aplikacji do zasobów telefonu. W opcjach mam tylko możliwośc “nie zezwalaj”, jak mam to zmienic. Mój telefon to LG ke970.

attack89 zgadzam się z Tobą

Ja jestem w posiadaniu LG-ka ale KU380 mimo pewnych niedoróbek w sofcie to telefony LG są znakomite.

Ja polecam SEW610i, gdyż według mnie lg jest przereklamowany.

Z tym to się mylisz Kolego

Nokia jak i SE największy nacisk kładą na reklame no też tak jak LG ale to SE najbardziej się reklamuje, apropo LG sprawdz sobie jak LG reklamuje się w Polsce a jak w Rosii i wtedy Kolego postaw pozytywne wnioski a nie wyciągasz je błędnie z tego co jest w sieci a co tak naprawdę przekłada się na realia.

wie ktoś jak odblokować java w lg ke 970 ?mój nr gg. to 8963232

Brałbym SE. Specjalnie fajne nie są w porównaniu do LG, ale moi znajomi mają LG i ich ulubionym zajęciem jest leżenie w serwisie :slight_smile:

wiesz jak odblokowac ta java w tym lg ke 970 pomoz pliss :frowning:

LG KE 970 Shine wg mnie ma dwie wady.

Cichy głośniczek i słabą baterię.

Lecz cała reszta sprawia iż uważam ten telefon za udany i wart polecenia.

PS. O co chodzi z tym “odblokowaniem” javy?

Ogólnie polecam SE W610i.

Shine nie jest złym telefonem, ale zauważyłem że często siada w nich płytka klawiatury.

Spotkałem się już 2. takimi przypadkami.

Co do baterii to LG tutaj się też nie popisała.

Mam na stanie KC550 i przy zabawie z odtwarzaczem MP3 i aparatem i grą M-toy bateria siada po 1 dniu.

Więc chyba z baterią w Shine jest podobnie.

Moim zdanie, lepszy jest LG, ja co prawda nie mam tego tel, ale moi znajomi mają i nie narzekają.

Shine jest chyba nieco awaryjny :confused:

Polecam SE ,jest to walkman dobrze wykonany i świetnie podatny na tuning :slight_smile: jak prawie każdy SE.

SE jest znacznie lepszy od tej LG, a jak już W610i to jeszcze bardziej :slight_smile:

Żal mi się was robi jak czytam te posty. Mimo że SE kiedyś było jedyną dobrą marką to nie znaczy że LG jest dziadostwem. Sam mam w posiadaniu 2 telefony LG i po niedługim namyśle stwierdzam że lepszych telefonów od telefonów LG niema (mam na myśli te najnowsze). Nokia seria N żadna nie dorasta do pięt LG Renoir przykładowo nie wspominając o LG Arena. Telefony LG mają to co każdy lepszy telefon powinien mieć. Nie mają przebajerzonych funkcji, jak i niepotrzebnych ■■■■■ół. Według mnie LG to obecnie najlepsza marka pod względem telefonów komórkowych. Zdarzają się czasem jakieś błędy w oprogramowaniu, ale nic nie jest od razu idealne. Wystarczy wgranie nowszego softa i problem z głowy. Bierz LG i się nie zastanawiaj.

Dodane 31.05.2009 (N) 20:01

Co do baterii to jakby ktoś był mądry to by kupił sobie nową o większej pojemności. Shine ma baterie z pojemnością 800 mAh. Cookie ma już 1000 mAh i mimo że ma więcej bajerów to bateria trzyma tydzień bez problemu. Chyba że słucham 24h muzyki to nie dziwota że trzeba ładować.