Jaki telefon wybrać : Motorola E1 vs. Motorola E398

Witam! Jaki telefon wybrać?? Motkę e1 czy e398?? a poza tym ile kosztuje wgranie softu e1 do e398 w serwisie?? i jeszcze jedno pytanie jaki jest najstabilniejszy soft do e1 do e398?? i ile trzyma bateria w poszczególnych telefonach oraz po wgraniu softa e1 do e398?? :slight_smile:

Bartex4 po co brać e398 i wgrywać soft z e1 (czyli niestandardowy) skoro biorąc e1 masz tel już fabrycznie przystosowany do tego softa. Poza tym z tego co wiem e398@e1 przy najwyższych głośnościach nie gra tak ładnie jak e1, a skoro zastanawiasz się nad tymi fonami to pewnie zależy Ci na muzyce.

No właśnie na muzyce mi zależy?? A jeśli miałbym wybierać między Motorolą E1 a Sony Ericssonem W200i to co byś mi poradził??

ile masz kasy?

Ja osobiście nie lubię telefonów motoroli dlatego brałbym W200i (z tych 2 do wyboru) chociaż na pewno te głośniki E1 są lepsze.

Ja mam do wykorzystania 230 złotych. W moim mieście ten telefon w dobrym stanie+ cały komplet(słuchawki itp.) kosztuje 220zł. A co mi proponujecie??? znaczy jaki inny mogę kupić?? A ile w tym telefonie bateria tczyba jak jest nowa i dobrze sformatowana?? :smiley: :slight_smile: :?:

może 6680? przebija kilkakrotnie E1… no i to nokia a nie motorola…

Nom pomyślę! A co myślicie o SE K750i?? Mi się podoba i ma aparat dobry :slight_smile:

ale ta nokia to mnie ze 300 wyniesie :o a se k750i gdzieś koło 240-260 zł :roll:

6680 za 200zł bez problemu dostaniesz… tylko że na aukcjach, nie kup teraz…

A no to na licytacji :slight_smile: pomyślę a co myślisz o SE K750i?? :?:

osobiście proponuje motorole e398 z softem e1 miałem taką spisywała się elegancko . głośno grała miała kamerę i wogóle była ok:)

ja myślę że k750i to kiepski fon… dla szpanerów… 6680 ma symbiana a to znaczy że masz aplikacje tak jak w windowsie (przeglądarki plików, różne gry 3d i nie tylko, przeglądarki internetowe, i masa różnych aplikacji a ich jest od groma :wink: ) w k750i maxymalnie dodasz walkmana ale i tak musisz zmienić softa i to wszystko!

Możliwe że tak, ale K750i ma dobry aparacik ;-D a co powiecie na nokię 6230i?? :wink:

6230i to słaby fon… 6680 go przebija a to że k750i ma 2mpx to nie znaczy że jest lepszy…

Bartex4 Jeśli kupujesz telefon żeby chodzić i robić zdjęcia to gratuluję…

klopas Masz rację że z symbianem można dużo zrobić (z tymi programami jak na Windowsa to ja bym nie przesadzał, są podobne ale do Windowsowych trochę im brakuje :P) ale dla niektórych właśnie symbian jest przeszkodą. Wgrają masę badziewia a później nabijają posty typu “Wiesza mi się telefon - POMOCY!!!”. Więc symbian nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem.

no ale jak wgra za dużo to będzie tak jak z windowsem XP :wink:

ale i tak lepszy jest 6680 niż k750i… chyba że lubisz “egzotyczne” telefony to bierz 6630 :wink:

No 6630 trzyma się lepiej niż 6680 i jakbym miał wybierać to wziąłbym właśnie 6630

Ale ta nokia 6680 jest trochę “ceglasta” :slight_smile: (sorki za wyrażenie)

no i? ale ty chcesz fona żeby ładnie wyglądał czy żeby był dobry i żeby dobrze leżał w łapie? :stuck_out_tongue: myśl nad 6680 i 6630 :wink: bardzo fajne fony :stuck_out_tongue: chyba że dołożysz trochę i kupisz jakąś zdezelowaną n70… no ale musiałbyś dołożyć…