Jaki telefon wybrać ? Może Lg Arena?

Witam. Zastanawiam się jaki telefon wybrać. Rozmyślam miedzy Lg Areną , a Lg Viewty Smart. Chciałbym , aby byl to kombajn multimedialny, ale również miał WiFi i prostą przeglądarkę internetową. Brak otwartego systemu operacyjnego mi nie przeszkadza. Bardzo spodobał mi się S-Class w tych telefonach. Słyszałem że w Arenie bardzo szybko rozładowuje się bateria.

Bardzo dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam - seba997

Nie wiem jak Viewty ale Arena ma ekran pojemnościowy- Działa na muśniecie palcem jak w Iphonie…Zresztą to bardzo dobry wyświetlacz.

Ile masz na to pieniedzy?

Do 650zł w Orange Abonament 75zł czas trwania umowy 30 mies.

A może Sony Ericsson albo Nokia? Dla Ciebie polecam Sony Ericsson’a bo Nokia to telefon dla zwykłych osób a SE to inna bajka :smiley:

Dokładniej to model W995 nie posiada joysticka (dżojstika) kolejnym autem jest tu bateria bardzo dobrze trzyma (930 mAh) i dochodzą tu wideo rozmowy jest też slot na kartę pamięci. Więcej o telefonie możesz poczytać na forum.fanklub.se (link poniżej)

http://forum.fanklub.se/w995/recenzja-sony-ericsson-w995/

właśnie Nokia ma smartphone i to na pewno lepsze niż jakieś “ograniczone” SE… nie mówię że polecam symbiany ale jak masz brać SE to lepiej wziąść coś z symbianem, WM, androidem bądź iPhone OS :stuck_out_tongue:

Nokia … no może, ale nie podobają mi się symbiany. a Se bym nie chciał użytkowałem je przez pare lat ale chciałbym spróbować coś innego.

seba997 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Zapoznałem się z daną stroną i tematem, jednak nie do końca zrozumiałem na czym polega problem. Czy dobrze wykonałem tę uwagę?