Jaki telefon wybrać w erze?

(Great) #1

Jaki aparat robi najlepsze zdjęcia bo mam ochotę na motkę e398 ale nie wiem czy warto

(S Man1) #2

Do tego mogę dodać jeszcze, że jeśli chodzi o zdjęcia to w porównaniu np z Nokia6230 to zdjęcia są gorszej jakości na E398 :roll:

(Jtadnr) #3

Siemens CX65

(Grzesiek82) #4

cx 65 mam i jestem b zadowolony. ma duza pamiec 11 mb, wszystko ladnie smiga, super wyswietlacz, no zeby tylko plastiki byly takie jak w se t630 to byl by dla mnie w sam raz.

(Czr R1) #5

Nie bierz motki...zalezy co masz tam jeszcze do wyboru..powiedz jakie telefony mozesz wybraca to Ci polecimy najlepszy tylko musimy znac oferte

(Chees) #6

Sagem my-x 5-2

(Kam) #7

Jeśli chodzi o zdjęcia, to nie ma lepszego telefonu od Nokii 7610 :-D.

(Tafar) #8

Tez bym wybral 7610 bo ma i wiem jakie robi zdjecia, ale jest droga. Jak masz kase to kupuj warto :smiley:

(Vojtz) #9

Nokia 6600. Amen !

(Great) #10

A co powiecie na Siemensa M65

(Dragonlnx) #11

Spoko !

Możesz go brać, ale lepszy do zdjęc jest Sagem my-x 5-2 (moim zdaniem)

Fotki:

siemens_m65.jpg

INFO: http://www.mobile.inspiracja.com/Siemens,M65,phone.php

Po ocenie z fotki - Klawiaturka nieporęczna

Aparat 640x480

Nie myśl sobie, że będziesz sobie foty klikał krajobrazów, a później na pulpit...

Jeżeli chodzi Ci o tylko robienie zdjęć to kup sobie aparat cyfrowy...

(Great) #12

sagem mx5-2 jaką ma rozdzielczość aparatu i czy fajny jest bo ja przyzwyczajony do motek i siemensów to by był mój pierwszy sagem :shock:

(Nowi1) #13

Ja bym polecał siemensa c65 albo siemensa cx65 mam tego pierwszego! !!

(m@teo) #14

ja bym ta se na twoim miejscu wziął ta motke e 398!! BAJEE

(Kam) #15

Jak chcesz mieć dobre zdjęcia, to kup Nokię 7610 - 1 Mega Pix, albo Siemensa S65 - 1.3 Mega Pix :). Ale polecam Ci Nokię, bo nie ma lepszej firmy produkującej telefony :P.

(Sterne) #16

Ze swojej strony polecam Samsunga x600: lampa błyskowa plus świetnej jakości foty o rozdzielczości 640x480.

(Siekiera666) #17

mot jest ful wypas telefonem z mpytr u jkamii

(Great) #18

Sagem to /cenzura/ motka e398 rulezzz żaden telefon nie jest taki fajny ten tel ma wszystko czego potrzeba.

(m@teo) #19

MOTKA E398 sam ją sobie kupie! !!

(Patricko) #20

Ja juz zakupilem Motorolke E398.

Ten telefon wyamiata pod kazdym wzgledem.

Ma wszystko czego potrzabuje.

Dla mnie ten telefon jest perfekcyjny.