Jaki telefon wybrać w erze?

Jaki aparat robi najlepsze zdjęcia bo mam ochotę na motkę e398 ale nie wiem czy warto

Do tego mogę dodać jeszcze, że jeśli chodzi o zdjęcia to w porównaniu np z Nokia6230 to zdjęcia są gorszej jakości na E398 :roll:

Siemens CX65

cx 65 mam i jestem b zadowolony. ma duza pamiec 11 mb, wszystko ladnie smiga, super wyswietlacz, no zeby tylko plastiki byly takie jak w se t630 to byl by dla mnie w sam raz.

Nie bierz motki…zalezy co masz tam jeszcze do wyboru…powiedz jakie telefony mozesz wybraca to Ci polecimy najlepszy tylko musimy znac oferte

Sagem my-x 5-2

Jeśli chodzi o zdjęcia, to nie ma lepszego telefonu od Nokii 7610 :-D.

Tez bym wybral 7610 bo ma i wiem jakie robi zdjecia, ale jest droga. Jak masz kase to kupuj warto :smiley:

Nokia 6600. Amen !

A co powiecie na Siemensa M65

Spoko !

Możesz go brać, ale lepszy do zdjęc jest Sagem my-x 5-2 (moim zdaniem)

Fotki:

siemens_m65.jpg

INFO: http://www.mobile.inspiracja.com/Siemens,M65,phone.php

Po ocenie z fotki - Klawiaturka nieporęczna

Aparat 640x480

Nie myśl sobie, że będziesz sobie foty klikał krajobrazów, a później na pulpit…

Jeżeli chodzi Ci o tylko robienie zdjęć to kup sobie aparat cyfrowy…

sagem mx5-2 jaką ma rozdzielczość aparatu i czy fajny jest bo ja przyzwyczajony do motek i siemensów to by był mój pierwszy sagem :shock:

Ja bym polecał siemensa c65 albo siemensa cx65 mam tego pierwszego! !!

ja bym ta se na twoim miejscu wziął ta motke e 398!! BAJEE

Jak chcesz mieć dobre zdjęcia, to kup Nokię 7610 - 1 Mega Pix, albo Siemensa S65 - 1.3 Mega Pix :). Ale polecam Ci Nokię, bo nie ma lepszej firmy produkującej telefony :P.

Ze swojej strony polecam Samsunga x600: lampa błyskowa plus świetnej jakości foty o rozdzielczości 640x480.

mot jest ful wypas telefonem z mpytr u jkamii

Sagem to /cenzura/ motka e398 rulezzz żaden telefon nie jest taki fajny ten tel ma wszystko czego potrzeba.

MOTKA E398 sam ją sobie kupie! !!

Ja juz zakupilem Motorolke E398.

Ten telefon wyamiata pod kazdym wzgledem.

Ma wszystko czego potrzabuje.

Dla mnie ten telefon jest perfekcyjny.