Jaki telefon wybrać w sieci PLAY przy przedłużaniu umowy

(Matej1985) #1

Witam, mam problem, gdyż nie wiem co wybrać z aktualnej oferty smartfonów przy przedłużaniu umowy 59zl, macie jakieś propozycje?

(Leszek2204) #2

bardzo dobry jest telefon komórkowy LG L7 na 24 miesiące umowa

(ra-v) #3

Huwawei Ascend czy ZTE Kis cię zadowoli? Wątpię.

Ile możesz wydać na telefon (pierwsza wpłata)? Do 50 zł w abonamencie 59 zł (nawet do 69 zł, bo chyba przy przedłużaniu jest 10zł rabatu) to nic ciekawego nie widzę, chyba lepiej było by wziąć umowę na rok i kupić coś na aukcji. No chyba że starsza Lumia 610 Cię zadowoli (w sumie aktualizację systemu nadal ma).

Na stronie Play jakaś schiza jest. Wybrałem 59zł (pakiet 0.5GB netu) i po prawej stronie pokazało się że jest HTC 8S z Windows Phone za bodajże 350zł. Ale gdy wchodzę w "wybierz inny telefon" to cena jest inna - 429zł. To są jakieś kpiny?

(Matej1985) #4

może chodzi o to że przedłużając umowę to jest opcja dobrać drugi abonament za 9zł bez tel i wtedy docelowy aparat może być tańszy o 300zł czy jakoś tak

-- Dodane 06.04.2013 (So) 14:47 --

a co sądzicie o LG P880 Swift 4X HD i LG Swift L9 i Samsung Galaxy S III mini i Windows Phone 8S by HTC

jak macie chwile to proszę o opinie o tychże wynalazkach.

Obecnie posiadam HTC Mozart z WP7,8 i w sumie nie narzekam, oprócz braku BT do wysylania czegokolwiek

(Wajdzik) #5

Korzystałeś z jakiegoś Androida? Jaki system wolisz Android czy WP? Jeśli WP Ci pasuje to bierz coś z tym systemem. Policz sobie czy opłaca Ci się brać telefon na Abo, czy nie lepiej byś wyszedł biorąc na 12 miesięcy i telefon na alledrogo (nawet i na raty). Ja na Lumii 800 byłem jakieś 200 zł do przodu.