Jaki telefon wybrać w sieci PLAY przy przedłużaniu umowy

Witam, mam problem, gdyż nie wiem co wybrać z aktualnej oferty smartfonów przy przedłużaniu umowy 59zl, macie jakieś propozycje?

bardzo dobry jest telefon komórkowy LG L7 na 24 miesiące umowa

Huwawei Ascend czy ZTE Kis cię zadowoli? Wątpię.

Ile możesz wydać na telefon (pierwsza wpłata)? Do 50 zł w abonamencie 59 zł (nawet do 69 zł, bo chyba przy przedłużaniu jest 10zł rabatu) to nic ciekawego nie widzę, chyba lepiej było by wziąć umowę na rok i kupić coś na aukcji. No chyba że starsza Lumia 610 Cię zadowoli (w sumie aktualizację systemu nadal ma).

Na stronie Play jakaś schiza jest. Wybrałem 59zł (pakiet 0.5GB netu) i po prawej stronie pokazało się że jest HTC 8S z Windows Phone za bodajże 350zł. Ale gdy wchodzę w “wybierz inny telefon” to cena jest inna - 429zł. To są jakieś kpiny?

może chodzi o to że przedłużając umowę to jest opcja dobrać drugi abonament za 9zł bez tel i wtedy docelowy aparat może być tańszy o 300zł czy jakoś tak

Dodane 06.04.2013 (So) 14:47

a co sądzicie o LG P880 Swift 4X HD i LG Swift L9 i Samsung Galaxy S III mini i Windows Phone 8S by HTC

jak macie chwile to proszę o opinie o tychże wynalazkach.

Obecnie posiadam HTC Mozart z WP7,8 i w sumie nie narzekam, oprócz braku BT do wysylania czegokolwiek

Korzystałeś z jakiegoś Androida? Jaki system wolisz Android czy WP? Jeśli WP Ci pasuje to bierz coś z tym systemem. Policz sobie czy opłaca Ci się brać telefon na Abo, czy nie lepiej byś wyszedł biorąc na 12 miesięcy i telefon na alledrogo (nawet i na raty). Ja na Lumii 800 byłem jakieś 200 zł do przodu.