Jaki telefon wybrać z Mix Plusa?

Mam telefon SE k300i w mix plusie…właśnie skonczyła mi się umowa i zastanawiam sie nad wymianą telefonu. W sumie szukam to samo co miał k300i tylko żeby miał większe i lepsze :stuck_out_tongue:

Zastanawiam się nad: Sagem my411X…Sagem my501X…Sony Ericsson K510i lub Sony Ericsson W200i

Sagemy mają karty pamięci ale widziałem tu na forum opinie że to nie jest dobry telefon a SE podobają mi się ale ponoć zacinają się dżojstki. Więc mam dylemat. :?

Ja ci radze zrobić tak jak robie ja, tzn przepisać numer do innej sieci . Ja przepisuje do playa i tam wziąć telefon

A jeżeli chcesz w mixie to ja bym brał nokie 5300 tyle e słaby aparat VGA :?

Ja bym ci radził nokie 5200 (bo 5300 w mixie nie ma, a pozatym to 5200 ma aparat VGA) a jeśli tylko z tych co są wymienione to W200i

Nokia może i fajna ale szukam coś w przedziale do 50 zł w ofercie 36 doładowań po 30 zł.

Wymień dostępne w tym przedziale telefony.

PS: Nokia 5200… Tylko nie bierz tego badziewia…

No to napisałem w pierwszym poście telefony które mnie zainteresowały i czekam na opinie o nich.

  1. Wyświetlacz: Sagem my501X

  2. Bateria: SE W200i i K510i

  3. Pamięć zewnętrzna:

+ Sagem my411X, najtańsze microSD

  • SE W200i, MSM

  • Sagem my501X, miniSD

  • SE K510i (brak slotu, 28mb wewn.)
  1. Bluetooth: posiadają wszystkie modele za wyj. SE W200i.

  2. Radio: posiada tylko W200i.

  3. Aparat foto: najlepsze (1,3mpix) SE K510i i Sagem my501X - niestety bez lampy.

Podsumowując - każdy z nich ma swoje wady i minizaletki. Jeśli ma to być telefon muzyczny z karciochą i radiem - SE W200i o ile przebolejesz brak BT :x

Sagem my411x ma kiepściutki wyświetlacz a jego główną zaletą są karty microSD. Skreśliłbym go jako pierwszego.

SE K510i służy głównie do dzwonienia i esemesowania. Jeśli lubisz czasem pstryknąć fotkę to ten fonik powinien być ok (oczywiście nie licz na cuda typu dobra jakość wieczorem albo w półmroku). W sumie brak kart pamięci też w moich oczach go dyskwalifikuje.

Sagem my501X to z kolei słabiutka bateria i raczej brak kopiących w d… zalet (chociażby takich wybijających go ponad konkrentów w tym wątku). Także więc raczej do odstrzału.

Powiem tak ; to są modele, którymi raczej bym się nie zainteresował. Każdy z nich ma taką “rysę w CV”, że nijak nie widzę szansy na współpracę.

Musisz wybrać więc między cieńkim, słabym, kiepskim a lipnym szukając zalety, która wg Ciebie będzie decydująca o zakupie telefonu.