Jaki telefon wybrać z rysikiem?

Witam, przymieżam się do kupna nowego telefonu i bardzo chciałb bym żeby takowy był wyposażony w rysik. Na rynku jest dostępne mnóstwo modeli z takim bajerem. Ale nie wiem ktory byłby dla mnie odpowiedni.

Proszę o polecenie mi jakiegoś modelu.

PS. Kasa od 200zł - 800zł /1000zł

z tanich to taki :http://www.allegro.pl/item431286357_dual_sim_tv_lcd3_2_rewolucyjny_tel_2xbateria.html

z wyższej połki: iphon 3G :http://www.allegro.pl/item437840999_iphone_3g_8gb_nowy_zafoliowany_poznan.html

iPh nie obsługuje rysików, a ten pierwszy to chińska podróba.

iphone nie ma rysika ;O

polecam se p1i

lub se W960i (muzyczny telefon)

Ja też polecam W960i, całkowicie o nim zapomniałem :slight_smile:

SE G700 lub SE G900, ale ten drugi to już 1300 zł :?

żal… ale propozycje :x

HTC TyTn 2 (M3100) i nie ma lepszych :slight_smile:

W960i super walkman, najwyższa półka SE :smiley:

najwyższy numerek i ludzie myślą że najlepszy :x

to kup 9500 bo to najwyższa nokia niż np. 6220 albo 5320 :stuck_out_tongue:

bierz coś od HTC z WM a nie SE z UIQ…

Wszystkie Nokie to żal… HTC bierz… lub najlepszy wybór - SE…

6708 ma rysik i linuxa :stuck_out_tongue: ale ona jest archaiczna… tak samo 7710 ale ona ma s90 :slight_smile: bierz HTC (dokładnie M3100 czyli TyTn 2), w najgorszym przypadku SE…

W tej cenie i z rysikiem masz LG KU990 (5MP, 3" dot. wyśw., MP3, video (z DivX) itd itp.

Za tę kasę warto!

ale to jest LG… a te 5MPx jest na poziomie 3.2MPx tyle że 5 ma szumy a 3.2 już nie…

HTC TyTn 2 albo jak ci się uda wyłapać (w co wątpie) to HTC Touch Diamond…

nie bierz samsung omnia ani lg ku990 bo mają słabe aparaty, nie warto…

a taki :http://www.allegro.pl/item440790246_aphone_2xsim_naraz_menupl_czujnik_ruchu_1gb_gw12m.html

ale to nie dual sim, ten HTC TyTn 2 jest super.

Czym się różni

HTC TyTn 2 od M3100?

miskok321 , to jest podróba iPhona, zresztą dosyć kiepska. :stuck_out_tongue:

bo m3100 to HTC SPV M3100 a tytan to HTC TyTn 2 :wink: różnic nie ma żadnych tylko SPV to od orange było (era ma MDA) no i to różni się obudową i nic więcej :slight_smile:

bo robią telefony “od wczoraj” no i wykonanie ich jest słabe… LG nie ma systemu a co do samsunga… robi bardzo delikatne rzeczy… upadek grozi śmiercią telefonu a jak ci n95 upadnie to nic się nie stanie… sprawdzone kilka razy :wink:

obcowałem z n95 nie raz :wink: powiem że wykonanie to tani plastik i niektóre n95 mogą trzeszczeć… no ale to seria N a nie E więc można to ignorować :wink: omnią się bawiłem bardzo krótko (5min) i gdyby nie samsung byłaby ciekawa… kumpel przesłał mi ostatnio fotki z tego fona jak robił różne tricki na BMX :wink: no i fotki były fatalne! szumy na każdej fotce, nawet gdy stał w miejscu… do fotek się raczej nie nadaje ale każdy może mieć inne zdanie… aha i o wyglądzie nic nie pisze bo ani omnia, ani ku990, ani n95 mi się nie podoba…

Gdyby było napisane Nokia lub HTC i posiadałby te same wady co Samsung to byś go zachwalał :stuck_out_tongue:

Podaj źródło bo jakoś szukałem i ten telefon nie posiada systemu operacyjnego :expressionless:

Co do tematu brałbym HTC TyTn II. Nie miałem go w rękach, ale krążą dobre opinie w necie o nim :slight_smile: