Jaki telefon wybrać?

Mam dylemat między telefonem Nokia 6120 Classic i SE k850i. I jak myślicie czy w marcu SE k850i będzie kosztować 600 zł?

k850i to klapa… myśl nad n73… albo 6120 :wink:

klopas czemu piszesz że k850i to klapa?

Ja też myśle o kupnie tego telefou.

To powiedz coś wiencej na ten temat

Główną zaletą tego fona jest 5MPx, a to jednak nie najlepszy aparat, bo przecież lepsze fotki robi N95, czy LG Viewty. Znalazły by się opinie, że K800i, czy K810i mają podobnej jakości foty. Z resztą brak WM, czy Symbiana oddaje kilka punktów w stronę innych telefonów w podobnej cenie.

k850i to klapa bo robi fotki na poziomie k800i a często gorsze… i co gorsze k850i nie ma systemu :confused: wiem, wiem, SE może wsadzić tylko symbiana uiq bo na s60 nie mają praw ale powinni się wstrzymać z tym telefonem bo to wstyd :stuck_out_tongue: żeby k800i (3.2MPx) robił fotki lepsze od k850i (5MPx) ? wiem że MPx to tylko wymiary fotki no ale powinny być lepsze niż w poprzedniku… a z resztą telefon odstrasza głupią klawiaturą która IMO jest nieporęczna :wink: N73 jest lepszym wyborem bo robi fotki lepsze od k800i (czyli lepsze też od k850i) no chyba że chodzi o noc :confused: ale i tak n73 ma system, większy ekran (o 0,4cala większy) i jeszcze raz system :wink: a z resztą znam kolesia który za pomocą E50 ma automatyczne otwieranie drzwi w pokoju :smiley: :lol: :smiley: serio :wink: i to wszystko dzięki symbianowi :wink:

No i teraz mam jeszcze większy dylemat :stuck_out_tongue: może i bym wziął N73 ale mam kartę micro SD a ona ma inną. :confused: może jakieś inne propozycje?

kupujesz adapter i już :wink: na 100% działa :wink: i adapter to koszt nie większy niż 5zł :wink:

Przy gorszym oświetleniu ewidentnie odstaje od K800i, w dzień zdjęcia wcale nie prezentują się lepiej niż te pstrykane przez K800i. Jest to już podobny poziom, ale Nokia wcale nie ma lepszego aparatu.

ale tylko się czepiam =P~

No to jak? N73 k850i czy 6120 c ?

n73 albo 6120 :wink: n73 jeśli chcesz lepszy aparat a 6120 jeśli chcesz nowszy system (który obsługuje karty SDHC czyli 4-16gb :wink: oraz normalne :wink: )

N73 to klocek trochę 6120 jest ciut mniejszy, ale i tak najmniejszy jest K850i :]

6120 to fajny tel, sam chciałem go owego czasu kupić, jednak słaby ma aparat foto, a zdjęcia przy słabszym oświetleniu są bardzo słabej jakości.

Z resztą widziałem zwykłe SD w wersji 4GB, ale to raczej słabe buble #-o

a co ty jesteś dziewczyna że patrzysz na wymiary? :stuck_out_tongue:

No nie ;] ale teraz mam 5200 i w kieszeni taka cegła siedzi :confused:

to kup sobie kaburę i przypnij do paska :stuck_out_tongue: przynajmniej się nie zarysuje :wink:

Ta i będę wyglądał jak łajza w szkole :stuck_out_tongue:

jeśli mogę Ci coś polecić . to polecam ci telefony z wm6 np. od htc przesiadłem sie ostatnio z sonego na htc hermes i wiecej juz nie wrócę do zwykłego fona ! wm to masa możliwości wydaje mi sie ze bije nawet symbiana. ale to już rzecz gustu.

Co do SE k850i to przeczytaj to: http://telepolis.pl/artykuly.php?id=238&str=0 Jest to bardzo dobry test telefonu pokazujący jego wszystkie (a przynajmniej większość) wad i zalet. Co do Noki N73 to polecam bo zdjęcia robi naprawdę niezłe. Ja osobiście polecałbym coś od HTC jeżeli masz większy budżet na telefon albo Nokie np.N73 przy skromniejszym budżecie. Możesz jeszcze popatrzeć na Samsungi ale ja niewidzie nic oszałamiającego.

Hmm… Ja się boje tego że ja będę miał symbiana albo WM6 i jak wgram jakiś program to wszystko rozwalę ;/ i do serwisu za 50 zł

bez przesady :wink: na symbianach format to trzymanie przez 10 sek klawiszy : ziel. słuchawka, 3, ABC, wyłącznik :wink: na WM jest coś podobnego :wink: i unikniesz serwisu :wink:

ale przecież fony z WM zazwyczaj są ogromne (wielki wyświetlacz) i mają gorsze funkcje niż symbiany (chodzi o to że symbian za 600zł jest lepszy niż WM za 600zł)