Jaki telefon wybrać?

Witam, kończy mi sie umowa na telefon(Orange MIX 25) i chce zmienić sobie na lepszy. Obecnie mam złom Siemens AX72. Mi pasował by telefon bardziej taki nowoczesny/muzyczny z tymi wszystkimi bajerami. Chciałbym sie dowiedzieć jakie obecnie są najlepsze telefony? Jaki kupić aby nie stracić. Jakie Wy polecacie telefony?

a ile chcesz przeznaczyć na nowego fona ?

Sony Ericsson K800i jest od około 400,00 zł do ponad 1k a mi zaproponowano go za 80 zł także trudno tu powiedzieć o cenie. Zaproponuj telefony które warto obejrzeć a cena sie nie sugeruj.

N95 8gb

HTC Touch Diamond

HTC Touch Pro

SE P1i

Tobie już podziękuje za wypowiedz w Tym wątku. Telefon ma być nowoczesny/muzyczny/uniwersalny a nie przenosiny komputer w telefonie.

Jak takie “telefony” polecasz to Ci dziękuje. Może ktoś inny coś normalnego poleci?

właśnie N95 8GB jest cool posiadam ją jakiś czas i wszystko ok,odradzam N96 total porażka

Już wpisałem ze ja chce normalny telefon.

A co to jest nienormalny telefon też dzwoni i jest do tego bardziej funkcjonalny

Nie chce bardziej funkcjonalnego, coś w stylu SE z serii “k” lub Motoroli z rodziny “V”.

a sony k850i może być

Właśnie sie zastanawiałem nad SE k800i, k850i oraz nad przenośny odtwarzacz muzyki czyli SE W910i, jak je oceniacie?

K850i ma 5 mpiskelowy aparat.Jeżeli zależy ci na aparacie to k850i i k800i jeżeli na słuchaniu muzyki to se 910i lub k850i

a może :wink: http://www.nokia.pl/5800xpressmusic

folusek , Autor chciał zwykły telefon, a nie iphona czyli przenośny komputer

Mając do wyboru takie telefony:

1. Sony Ericsson W910i

2. Sony Ericsson C902

3. Sony Ericsson K800i

ułóż je od 1 do 3 według Ciebie lub ewentualnie dodaj swoją propozycje.

Według mnie to albo w910i albo c902 jeżeli chcesz nowoczesny.Jeśli chcesz do sluchania muzyki do w910i a jeśli na aparacie to c902

Natomiast c902 obsługuje pamięci do 8gb,natomiast w910i do 8gb.Decyzja należy do ciebie, Ja bym wziął c902,ale w910i też jest niezły.

  1. SE c902

  2. SE k800i

  3. SE w910i

No c902 jest chyba najciekawszą propozycją, tu nie ma o czym mówić.

Co do k800i to miałem go i byłem bardzo zadowolony. Telefon ma dobry aparat, a i do słuchania muzyki niczego sobie.

Jeśli chodzi o w910i to nigdy nie przepadałem za SE z serii W dlatego umieściłem go na końcu.

Pozdrawiam

ty chyba go nie miałeś…

w muzyce jest tragedia… słuchałem troszkę muzy i ten fon do muzy się w ogóle nie nadaje… no i jest brzydki… :stuck_out_tongue:

no i czemu w910i? a nie np. w950i czy w960i? są dużo lepsze…

  1. C902 - ładny, fajny dźwięk muzyki, dobry aparat.

  2. W910i - ładny, fajne funkcje, walkman :slight_smile:

  3. K800i - trochę taka cegła, muzyka na nim to porażka

Ja byłem zadowolony z jakości odtwarzacza w k800i.