Jaki telefon wybrać?

(Manian) #1

Witam, kończy mi sie umowa na telefon(Orange MIX 25) i chce zmienić sobie na lepszy. Obecnie mam złom Siemens AX72. Mi pasował by telefon bardziej taki nowoczesny/muzyczny z tymi wszystkimi bajerami. Chciałbym sie dowiedzieć jakie obecnie są najlepsze telefony? Jaki kupić aby nie stracić. Jakie Wy polecacie telefony?

(Ghosthanys) #2

a ile chcesz przeznaczyć na nowego fona ?

(Manian) #3

Sony Ericsson K800i jest od około 400,00 zł do ponad 1k a mi zaproponowano go za 80 zł także trudno tu powiedzieć o cenie. Zaproponuj telefony które warto obejrzeć a cena sie nie sugeruj.

(klopas) #4

N95 8gb

HTC Touch Diamond

HTC Touch Pro

SE P1i

(Manian) #5

Tobie już podziękuje za wypowiedz w Tym wątku. Telefon ma być nowoczesny/muzyczny/uniwersalny a nie przenosiny komputer w telefonie.

Jak takie "telefony" polecasz to Ci dziękuje. Może ktoś inny coś normalnego poleci?

(Ghosthanys) #6

właśnie N95 8GB jest cool posiadam ją jakiś czas i wszystko ok,,,odradzam N96 total porażka

(Manian) #7

Już wpisałem ze ja chce normalny telefon.

(Kubekster) #8

A co to jest nienormalny telefon też dzwoni i jest do tego bardziej funkcjonalny

(Manian) #9

Nie chce bardziej funkcjonalnego, coś w stylu SE z serii "k" lub Motoroli z rodziny "V".

(dominikb) #10

a sony k850i może być

(Manian) #11

Właśnie sie zastanawiałem nad SE k800i, k850i oraz nad przenośny odtwarzacz muzyki czyli SE W910i, jak je oceniacie?

(dominikb) #12

K850i ma 5 mpiskelowy aparat.Jeżeli zależy ci na aparacie to k850i i k800i jeżeli na słuchaniu muzyki to se 910i lub k850i

(folusek) #13

a może :wink: http://www.nokia.pl/5800xpressmusic

(dominikb) #14

folusek , Autor chciał zwykły telefon, a nie iphona czyli przenośny komputer

(Manian) #15

Mając do wyboru takie telefony:

1. Sony Ericsson W910i

2. Sony Ericsson C902

3. Sony Ericsson K800i

ułóż je od 1 do 3 według Ciebie lub ewentualnie dodaj swoją propozycje.

(dominikb) #16

Według mnie to albo w910i albo c902 jeżeli chcesz nowoczesny.Jeśli chcesz do sluchania muzyki do w910i a jeśli na aparacie to c902

Natomiast c902 obsługuje pamięci do 8gb,natomiast w910i do 8gb.Decyzja należy do ciebie, Ja bym wziął c902,ale w910i też jest niezły.

(Kiperek) #17
  1. SE c902

2. SE k800i

3. SE w910i

No c902 jest chyba najciekawszą propozycją, tu nie ma o czym mówić.

Co do k800i to miałem go i byłem bardzo zadowolony. Telefon ma dobry aparat, a i do słuchania muzyki niczego sobie.

Jeśli chodzi o w910i to nigdy nie przepadałem za SE z serii W dlatego umieściłem go na końcu.

Pozdrawiam

(klopas) #18

ty chyba go nie miałeś...

w muzyce jest tragedia... słuchałem troszkę muzy i ten fon do muzy się w ogóle nie nadaje... no i jest brzydki... :stuck_out_tongue:

no i czemu w910i? a nie np. w950i czy w960i? są dużo lepsze...

(Manieq Nh) #19
  1. C902 - ładny, fajny dźwięk muzyki, dobry aparat.

2. W910i - ładny, fajne funkcje, walkman :slight_smile:

3. K800i - trochę taka cegła, muzyka na nim to porażka

(Kiperek) #20

Ja byłem zadowolony z jakości odtwarzacza w k800i.