Jaki telefon wybrać?

Pomóżcie mi wybrać jeden z tych telefonów:

  • Nokia N70 ME (Music Edition)

  • Sony Ericsson W810I

  • LG KM380 Emerald

Zależy mi głównie na internecie, dobrej jakości muzyki i żeby telefon się nie ciął przy 2GB karcie pamięci.

Pozdrawiam

mkotlicki:)

mkotlicki , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Jeśli będzie on służył to wymienionych funkcji to: Nokia N70 ME (Music Edition)

Też się pod Nokią podpisuje :slight_smile: Bierz fińskiego producenta-telefon wytrzyma ci niejedno i będziesz się dłuuugo nim cieszyć :slight_smile:

Do internetu proponowałbym jednak coś z większym ekranem i wyższą rozdzielczością.

Po za tym N70 to już wiekowy klocuszek.

Jeśli chodzi o internet to nie zależy mi na obrazkach bo te i tak mam wyłączone. Chodzi o to żeby strony się szybko ładowały.

Jeśli chcesz w nim przeglądać strony, to dobrze żeby miał wyświetlacz o większej rozdzielczości. Z tych, które wymieniłeś, to Lg ma największą rozdzielczość. Jeśli chodzi o szybkość otwierania stron, to pod tym względem Lg przegrywa z Nokią oraz SE ponieważ nie ma EDGE.

A jakość muzyki oraz długość trzymania ma ktoś te telefony? Jak one się pod tymi względami sprawują? Miałem kiedyś SE W800i i grał bardzo porządnie i słuchawki które dawali w zestawie były bdb i bateria trzymała nawet do 5 dni przy normalnym słuchaniu i korzystaniu z GG. teraz mam Nokię 5300 i pod względem muzyki nie powala, słuchawki w zestawie są przeciętne, a bateria trzyma 1dzień przy normalny użytkowaniu, i to nie jest tak że to wina starej baterii, bo kupiłem nową i też tak trzyma. Na razie jakoś niewiele bardziej przekonuje mnie Sony Ericsson.

Co do jakości muzyki, to Nokia N70 nie powala swoim brzmieniem. SE W810i, to telefon muzyczny i podejrzewam, że to w nim uzyskasz najlepszą jakość dźwięku.

Dobra dzięki za pomoc wybiorę se ponieważ trochę boję się symbiana i wirusów w nokii a lg jest trochę babski. Temat do zamknięcia.

No… wirusów jest cała masa i infekują symbianowce niczym H1N1 :wink:

Nie masz się czego bać, ale oczywiście rozumiem, że OS nie każdemu pasuje.

W810i nadal dobrze brzmi (w porównaniu z konkurencją) i oferuje dobra bateri, natomiast do internetu średnio się nadaje.

o lol, jeszcze jakby wirusy na symbiana można łatwo dostać :stuck_out_tongue: nawet jakbyś chciał to i tak byś pewnie nie znalazł… a SE suck, miałem i nie polecam! bez systemu to jak bez ręki, da się żyć ale…

Skoro że tematu nie zamknęli to mam inne pytanie. Chce kupić coś do 400 zł najlepiej muzyczny se żeby nie był rozsuwany tylko taki normalny najlepiej troszkę klocek jak w800i albo w810

Załóż osobny temat.

A po co mam robić śmietnik na forum?

takimi postami robisz śmietnik na forum :roll:

jak chcesz muzyczny fon to polecam N91 albo droższy N81, mają lepszą jakość dźwięku niż jakikolwiek walkman… a z resztą SE Walkman nie są muzycznymi telefonami jakby nie miały loga Walkman :stuck_out_tongue: