Jaki telefon wybrać?

Za jakiś czas kończy mi się umowa z Plusem, mogę przedłużyć i wybrać nowy telefon. Kompletnie się na nich nie znam. Jakie telefony aktualnie są dobre, modne i na topie? :slight_smile:

Wy co wybraliście?

Taryfa 25 zł. Oferta dla stałych klientów.

Jakie masz do wyboru?Jakie funkcje potrzebujesz ?Ile możesz dać na tela?

W taryfie 25 zł telefony sa prawie w takich cenach jak na półce w sklepie. Może wtedy wziąć umowę bez telefonu (mysle że dostaniesz jakieś dodatkowe minuty za to) a telefon kupic w sklepie. Będziesz miał duzo wiekszy wybór.

Miałem umowę na 2 lata, teraz mogę przedłużyć lub zrezygnować.

Chcę pozostać przy abonamencie 25 i wymienić telefon raczej za 1 zł. Jeśli nie ma fajnych telefonów, to mogę zwiększyć abonament do 40.

Telefon ma mieć jak najfajniejszy wygląd, nowy, modny. Najlepiej dotykowy.

A nie lepiej iść do Play?Mają o wiele lepszą ofertę np. LongPlay 29 zł + za 99zł Nokia 2710 Navigation Edition lub 99zł LG GD510 lub 49zł

Samsung S5230 Avila z GPS lub sam coś wybierz http://sklep.playmobile.pl/ecommerce/co … TELEFON_29

Nie znajdziesz telefonu jak to stwierdziłes modnego i na topie w najtańszym abonamencie w najkrótszej umowie za 1 zł.

To tak jakbyś wziął dychę poszedł do jubilera i chciał kupić naszyjnik dla swojej dziewczyny z 24 karatowego złota z brylantem.

Po prostu to niemozliwe. Chyba to rozumiesz.

Jesli chcesz kupić tanio telefon to posłuchaj rady Dozameta1, ale nie licz że za 25 zł na dwa lata dostaniesz wypasiony telefon za złotówkę.

Dlatego mówię, że można zwiększyć abonament. :slight_smile:

Proszę o podanie jakichś propozycji z Plusa czy Play. Podobają mi się te dotykowe LG. :slight_smile:

Załóżmy, że chciałbym GD510 Eco Solar Silver LG. Po co mam iść do Play, gdy ta jest za 1zł w abonamencie 49, skoro w Plusie w opcji dla obecnych klientów mogę mieć ten sam telefon za 1 zł w abonamencie 40?

Jeszcze jedno pytanie: mam od dwóch lat SE K550i - on będzie teraz mój na własność? Jeśli będę miał ofertę dla obecnych klientów - wymiana telefonu?

tu masz cene telefonów w taryfie 49zł http://sklep.playmobile.pl/ecommerce/co … ZMAWIAJ_49

No jest, ale we wcześniejszym poście napisałem “Po co mam iść do Play, gdy ta jest za 1zł w abonamencie 49, skoro w Plusie w opcji dla obecnych klientów mogę mieć ten sam telefon za 1 zł w abonamencie 40?”…

a Plus ci daje darmowe rozmowi w sieci?Ile masz smsa lub minut w Plusie więcje niż w Play?

Telefon który podałeś LG GD510 Eco Solar Silver jest dobrym wyborem według mnie. Możesz tez pomyslec o Viewty, ale to już troche stary telefon. Nie wiem tylko czy jest w ofercie twego operatora.

O rany. W taryfie za 25 zł, to mało gdzie coś znajdziesz. Najlepiej będzie jak się zapytasz konsultanta i on Ci podpowie. Będziesz miał konkrety wtedy. Później siądź w necie i przejrzyj i wiesz wszystko. Za to jakbyś szukał czegoś w abonamencie za ok. 100 zł, to juz są większe opcje. Np. samsung wave za 1 zl (no, za 99 zł +vat, bo to biznesowa oferta w orange). :smiley:

Moim zdanie lg gd510 bedzie dobry.Ja bym wybral w play.W plusie nie dostaniesz tyle minut i smsow co w play.Sam chce przejsc na mixture ale na razie jestem w play fresh.

przejdzdo play . tam sa tansze telefony

Wszystkiego jest wiecej i taniej

Wielu moich znajomych ma telefon w play i narzekają na tragiczny zasięg