Jaki telefon wybrać

Witam. Zamierzam sobie kupić pierwszy dotykowy telefon. Zupełnie nie wiem co wybrać. Myślałem żeby wziąć samsung avilla, ale za dużo moich znajomych ją ma. Pomóżcie coś doradzić tylko w cenie tak do 600 zł. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Nokia 5530 XM, jęzeli będzie miała jakieś dziwne dodatki operatorów, smień Product code i zrób update softu przy pomocy Nokia Software Updater, dopiero po takim zabiegu symbian nie będzie taki zamulony.

Maggmatep ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

htc touch diamond

Chcesz nowy czy używany ?

Za 600 zł kupisz lekko używaną nokia 5800 jeszcze z foliami, albo nową na allegro.

I5700 Spica albo HTC Magic.

Zgadzam się w pełni z przedmówcą - i5700 lub Magic.

Nie warto się pakować w tą największą wtopę HTC. :slight_smile:

Możesz rozwinąć tą myśl bo sam miałem ochote na ten telefon ale w necie wszystkie prezentacje widziałem niby z BETĄ oprogramowania i strasznie muliły…wręcz okropnie…interface ciekawy ale bardzo powoli to działało…normalnie też tak jest??

No cóż. Opieram to na opiniach, z czego sporo jest negatywnych, chociaż już moim zdaniem HTC popełniło tu spory błąd dając tylko 192 MB RAM i TF3D - już to podobno nie do końca gra - ja nie rozumiem ludzi, którzy ładują tam WM 6.5 i Sense 2.5 - to dopiero musi mulić. Na dodatek brak slotu na SD - tylko wbudowane 4 GB, osławiony Qualcomm 528 MHz, który demonem szybkości nie jest - chociaż może tutaj ze względu na rozdziałkę VGA daje sobie lepiej radę niż np. w Diamondzie 2, który miał już WVGA. Dodatkowo dziwaczna tylna obudowa - ze względu na “diamentowe” kształty telefon podobno kiwa się na biurku. Może Diamond 1 nie jest złym sprzętem, ale zdecydowanie jednym z najmniej udanych HTC.

Właśnie mi chodziło o te mulenie…czy to występuje…nawet na czystym sofcie z UI Sense…

Obejrzyj np. to:

- myślę, że to już finalny sprzęt z premiery. Niestety ja widzę mulenie - zauważ, że tną się animacje. Całość rozbija się o RAM. Już nawet pomijając cięcie się TF3D, to mało wolnej pamięci utrudnia wykorzystywanie wielozadaniowości WM.