Jaki telefon wybrać


(Matbujalski) #1

Witam. Zamierzam sobie kupić pierwszy dotykowy telefon. Zupełnie nie wiem co wybrać. Myślałem żeby wziąć samsung avilla, ale za dużo moich znajomych ją ma. Pomóżcie coś doradzić tylko w cenie tak do 600 zł. Z góry dziękuje i pozdrawiam.


(LeserGD) #2

Nokia 5530 XM, jęzeli będzie miała jakieś dziwne dodatki operatorów, smień Product code i zrób update softu przy pomocy Nokia Software Updater, dopiero po takim zabiegu symbian nie będzie taki zamulony.


(Agatonster) #3

Maggmatep ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(superbike08) #4

htc touch diamond


(Master228) #5

Chcesz nowy czy używany ?

Za 600 zł kupisz lekko używaną nokia 5800 jeszcze z foliami, albo nową na allegro.


(Methylz) #6

I5700 Spica albo HTC Magic.


(Pawbrotm) #7

Zgadzam się w pełni z przedmówcą - i5700 lub Magic.

Nie warto się pakować w tą największą wtopę HTC. :slight_smile:


(system) #8

Możesz rozwinąć tą myśl bo sam miałem ochote na ten telefon ale w necie wszystkie prezentacje widziałem niby z BETĄ oprogramowania i strasznie muliły...wręcz okropnie...interface ciekawy ale bardzo powoli to działało...normalnie też tak jest??


(Pawbrotm) #9

No cóż. Opieram to na opiniach, z czego sporo jest negatywnych, chociaż już moim zdaniem HTC popełniło tu spory błąd dając tylko 192 MB RAM i TF3D - już to podobno nie do końca gra - ja nie rozumiem ludzi, którzy ładują tam WM 6.5 i Sense 2.5 - to dopiero musi mulić. Na dodatek brak slotu na SD - tylko wbudowane 4 GB, osławiony Qualcomm 528 MHz, który demonem szybkości nie jest - chociaż może tutaj ze względu na rozdziałkę VGA daje sobie lepiej radę niż np. w Diamondzie 2, który miał już WVGA. Dodatkowo dziwaczna tylna obudowa - ze względu na "diamentowe" kształty telefon podobno kiwa się na biurku. Może Diamond 1 nie jest złym sprzętem, ale zdecydowanie jednym z najmniej udanych HTC.


(system) #10

Właśnie mi chodziło o te mulenie...czy to występuje...nawet na czystym sofcie z UI Sense...


(Pawbrotm) #11

Obejrzyj np. to:

  • myślę, że to już finalny sprzęt z premiery. Niestety ja widzę mulenie - zauważ, że tną się animacje. Całość rozbija się o RAM. Już nawet pomijając cięcie się TF3D, to mało wolnej pamięci utrudnia wykorzystywanie wielozadaniowości WM.