Jaki telefon wybrać

Witam mam zamiar kupić sobie jakiś dobry smart-fon waham się nad zakupem sony xperia t lub samsung galaxy który byście wybrali i dlaczego akurat ten czy może jakiś inny tylko roszę nie pisać ze wolicie samsunga bo działa szybciej bo to akurat wiem i czy niemożność wymiany akumulatora w sony wiąże się z jakimiś konsekwencjami w przyszłości z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam

A może byś podał ile możesz wydać na smatfona ?? I do czego będziesz go używał ??

My ludzie nie wróżki.

wszystko co się da jestem studentem więc najbardziej przyda się na wykłady czyli oglądanie filmów granie internet o GPS nie będę mówił bo obydwa mają a czy coś jeszcze nie wiem jak na razie nic nie przychodzi mi do głowy

Jeśli pytasz o Galaxy pierwszego i Xperia T to bez gadania wygrywa Xperia T. To w ogóle inny pułap jakościowy. Choć jest trochę duży.

przepraszam nie sprecyzowałem chodziło mi o samsung galaxy s III Jeśli chodzi o mnie to jestem zwolennikiem telefonów firmy Sony ale te ostatnie modele nie maja wymienialnej baterii i boję się że mogę mieć przez to jakieś problemy w przyszłości dobrze myślę czy nie

Ja bym osobiście wybrała Samsunga, ponieważ trzymam się przy nim od już ponad 5 lat i jest bardzo baaaaardzo dobry ^^ Aktualnie mam Galaxy Mini, który jest jak cegła ( kolega kopał nim po drodze ekranem, i nawet się nie zacina). Jednym słowem cegła.

Też osobiście zastanawiam się na wymianę na S3 albo iPhone 5 :slight_smile:

Decyzja jak na razie jest na stronę S3.

Pozdro :slight_smile: