Jaki telefon wybrać?

Witam. Piszę posta byście mi doradzili jaki telefon wybrać. Mam kilka swoich wytycznych oraz pytań z nimi związanymi oraz podam listę ewentualnych aplikacji z jakich będę korzystał na nowym telefonie, lista: aplikacje: gg, skyp, snap, youtube, fb, messenger oraz 1/2 gry wymagające tylko sygnału Wi-FI.
Jeżeli chodzi o moje wymagania podam je w kolejności od tych na których najbardziej mi zależy:

  1. Android i standard do odbierania sygnału LTE
  2. Ram +2GB
  3. cali do 5 najlepiej
  4. pojemna bateria
  5. Rdzenie 4/8 (swoją drogą jaka to różnica jakby ktoś mógł wytłumaczyć laikowi)
  6. szybkie ładowanie
  7. estetyka
  8. pamięć 8/16gb (najwyżej kartę micro dokupię) (jaka różnica jest między taką podstawową a dokupioną dla użytkownika telefonu i telefonu?)

Proszę o podanie swoich propozycji cena ok 800zł (telefon chce by służył dłużej niż obecny za 300zl GOCLEVER 2400)

Obecnie korzystam z telefonu GOCLEVER 2400 ale zaczął ostatnio się wieszać, gubić sygnał WI-FI czy z pakietu, czasami się sam wyłączy.

Moto 3 gen ?

 zgadzam się z przedmówcą , bardzo dobra propozycja , bo choć parametrami , to do twoich wymagań pasuje mnóstwo smartków , to tu masz najlepszą , sprawdzoną i całkiem na czasie wersję telefonu od pewnego i uznanego producenta …  zadbaj tylko o równie sprawdzonego dostawcę  (pośrednika) i masz produkt wysokiej jakości z 3 letnią gwarancją  (standard w USA)  …  bo choć koncern już nie Motorola , to jednak Moto G , to wciąż Moto , bardzo dobre “helloMoto” bym rzekł …   

 

Lepiej wziąć wersję z 2 GB RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej - http://www.x-kom.pl/p/265393-smartfon-telefon-fablet-lenovo-moto-g-16gb-3rd-gen-lte-czarny.html

polecę ci moto x play, choć telefon nie jest najtańszy :slight_smile:  http://www.ceneo.pl/42906622  

 oba te modele  (motoG , motoXplay) to bardzo dobre słuchawki “wszystkomające” ! …  i choć nie są to “najlepsze” smartfony na rynku , to ich idealna wręcz optymalizacja pod kątem współpracy z zielonym robocikiem sprawia , że są najbliższe w sposobie działania do produktów z serii neXus  (to się tyczy wszystkich modeli od motoroli , nawet motoE)  … to jest wysoka jakość za akceptowalną kwotę , bo choć można kupić coś tańszego , albo coś ładniejszego (kwestia gustu) , lub coś z lepszymi “bebechami” , ale mało który smartfon będzie tak sprawnie i płynnie działał przez długi czas po zakupie … i to właśnie ta cecha motoG (3gen w tym przypadku) jest najważniejsza , funkcjonalność i praktyczność , a nie “wodotryski” w specyfikacji plus “chynskie krzaczki” jak u wielu innych producentów …