Jaki telefon z dual sim?


(Golo73) #1

Kończy mi się umowa w Plusie na telefon firmowy i chciałbym ja przedłużyć! Mam w związku z tym pytanie, jaki telefon obsługujący dwie kart sim polecacie? Używam na przemian telefonu firmowego i własnego (oba w plusie) i nie chce już non stop nosić dwóch telefonów ze sobą! Jaki telefon obsługujący dwie kart sim jednocześnie polecacie? Nie musi być "super" wypas byle tylko był praktyczny.Cena mniej więcej do 900 zł bez umowy. Dzięki z góry za wszelkie sugestie! Pozdrawiam :smiley:


(skrzek) #2

może samsungi d780 d880??

a może warto się zainteresować marką myPhone jest znacznie tańszy, ale jak z jakością to nie wiem (ale na allegro się sprzedają)

poczytaj co to w ogóle jest ten myPhone:

http://media2.pl/telekomunikacja/41505- ... uropy.html


(dark__jedi) #3

Tutaj u źródła:

http://myphone.pl/


(Golo73) #4

Wielkie dzięki za rady! Może rzeczywiście ten myPhone mi wystarczy! Nie wiecie tylko, gdzie można go kupić? Chodzi mi o jakieś markety, bo nie chce kupować na Allegro.


(skrzek) #5

w dziele kontakt masz adresy punktów.

na allegro też sprzedają ludzie z kilku miast polski


(Golo73) #6

Wielkie dzięki Skrzek! :smiley: Chodzi mi tylko o to, żeby telefon był nowy i z gwarancją! Miałem niezbyt dobre doświadczenie, gdy kupiłem raz fonik na Allegro i dlatego wole być przezorny!


(radio) #7

Niestety niewiele jest firmowych dual simów, a z nich nie wszystkie dobre (a żaden z nich nie należy do szczególnie tanich).

Dlatego polecam rozglądnąć się za jakimś tanim i w miarę dobrym NoName.

Osobiście mam T5000 od tego pana: http://allegro.pl/show_user.php?search=norpen007 i sprawdza się całkiem nieźle. Nie gubi zasięgu, głośnik i mikrofon dobry, bateria nawet wytrzymała, menu proste w obsłudze (i po polsku a nie polskjemu). Spadł mi już więcej niż kilka razy i jak dotąd nie zauważyłem żeby mu to jakoś zaszkodziło.

W sumie całkiem dobry, jeśli nie masz pomysłu na lepszy to polecam, nie miałem żadnych problemów z przesyłką, sprzedawca udziela rocznej gwarancji na to że telefon będzie działać.


(system) #8

Ja odradzam zakup telefonu z Chin, pomijam już jakość wykonania która albo jest OK albo jest po prostu sieczką, gwarancja to naprawdę bolączka takich zakupów. W razie awarii użytkownik pomimo karty gwarancyjnej jest zdany na siebie i serwis we własnym zakresie i za własne pieniądze. Nie warto ryzykować 350zł jeśli na polskim rynku są MyPhone, które może elegancją i funkcjonalnością nie grzeszą ale rolę dual sima spełniają idealnie. Ponadto niektóre modele są tanie i podstawowe a niektóre dorównują ceną i jakością NoName z Chin - każdy wybierze coś dla siebie i będzie zadowolony o ile nie będzie wymagał funkcjonalności Androida czy iPhone'a.

MyPhone można kupić bez problemów w MediaMarktach i Euro RTV AGD.