Jaki telefon z dual-slim ? [do 400zł]


(Konrad93) #1

Witam, otóż od dobrego roku nie interesuję się nowinkami telefonicznymi, a teraz mam potrzebę zmiany telefonu. Koniecznie potrzebuję takie na dwie karty sim, ponieważ moja dziewczyna ma tel. w innej sieci, a ja nie chciałbym całkowicie żegnać się z jednym numerem, a i noszenie 2 komórek nie wchodzi w grę. Co moglibyście mi polecić ? Nie wymagam dużo, nie musi być dotykowy, nie musi mieć super aparatu, byleby miał dual-slim i miał dość dobry odtwarzacz muzyczny. Cena to tak do 400zł.


(Mufasa4) #2

Ja polecam ten telefon

http://allegro.pl/telefon-huawei-g6605- ... 16525.html

Firma Huawei może nie ma wielkiego doświadczenia w tej dziedzinie, ale bawiłem się tym telefonem i zrobił na mnie pozytywne wrażenie.

Elegancka obudowa jest bardzo dobrze wykonana, wydaje się być "solidna", nic nie trzeszczy nic nie lata.

Telefon obsługuje bez problemu Opere Mini i jakieś tam gierki w Javie. Klawiatura jest wygodna

No i 2 karty sim aktywne równocześnie :slight_smile:

Polecam zastanów się


(Ramirez1) #3

Proszę bardzo nówka funkiel nie śmiagany

http://www.myphone.pl/Produkty/Telefony ... fault.aspx


(imeehow) #4

Ja kupiłem w listopadzie zeszłego roku coś takiego: http://allegro.pl/promocja-telefon-mobistel-el350-dual-i1618332657.html Dwie karty SIM, microSD, latarka, prosty odtwarzacz mp3, dość głośny głośniczek, bluetooth. Niestety brakuje JAVY, aparat słabiutki, jakość dźwięku rozmów też nie zachwyca, oprogramowanie trochę mułowate (szczególnie przy pisaniu sms'ów), niezbyt wygodne klawisze 1,2,3 (mało miejsca na palec). Ogólnie za tą cenę jestem zadowolony, chociaż cud techniki to to nie jest.