Jaki telefon z klawiaturą qwerty

Witam,

Staram się znaleźć jakieś fajne opcję na komórkę. Bardzo chcę mieć z klawiaturą qwerty, cena to do 800 zł. Siostra ma z Nokie C3 i tak mi się spodobała klawiaturka qwerty że chcę też mieć, ale coś “zajebiaszczego” 8)

Możecie jakieś ciekawe modele polecić? Wszyscy polecają blackberry lecz trochę to drogie :confused:

MOTOROLA EX115 fajny telefonik przy niskiej cenie.

Nokia E72 :smiley:

Hmm nokia E72 baaardzo fajnie wygląda a możliwości bez liku, hmm może się wykrwawić finansowo, natomiast MOTOROLA EX115 jest zbyt uboga, gdybym miał już wybierać to wolałbym Nokie c3 :wink:

Ja na E72 wydałem 420 zł ale chodzą po ok 500-600zł na allegro, jest warta polecania a jak coś zastanów się nad E71 też dobry telefon. Ja myślałem o C3 ale jak dla mnie za stary symbian i za słaby aparat.

nokia C6

Trafne uwagi.

Niestety ale chyba Cię zaskoczę. Ta Nokia nie posiada Symbiana (nawet starego). Jest to telefon ze zwykłym softem java tzw. S40.

Mocno bym się zastanowił nad tym modelem. Większość użytkowników więcej czasu ma je w serwisie niż w kieszeni/ręce. Chyba że się coś poprawiło to przepraszam.

Jeśli nie przeszkadza Ci plastikowa obudowa i aparat 2 MP możesz również zakręcić się wokół E63.

Inne modele Nokii z QWERTY to: N97/N97 mini, E5, E75, 5730 XM.

Ja polecam Samsung Wave 533, czytałem o nim na forach, 99% osób jest zadowolonych, wczoraj go dostałem i muszę przyznać że prezentuje sie naprawde fajnie a przez caly dzien, noc i do teraz, nie ogarnąłem wszystkich funkcji ;d Naprawde fajny telefon z wysuwaną klawiaturą qwerty

Dodaje informacje o nim na era.pl

http://apps.era.pl/productApp-web/user/jsp/product_details.jsp?productId=3775&market=P&type=all

najwygodniejszy z QWERTY to BlackBerry Bold 9000…O ile cie jego wielkość nie przeraża to sie nad nim zastanów bo telefon choć troche już czasu ma to jak dotąd nie ma następcy jeżeli chodzi o wygodną klawiaturę…

Samsung Delphi B3410

nokia e7

Także polecam BlackBerry 9000, w twoim budżecie powinieneś się zmieścić. Chyba, że nie chcesz takiego telefonu (no nie oszukujmy się - poszpanować to się nim nie da), to wtedy nokia E72.

Jeszcze spójrz na BlackBerry 8520 :wink:

Powiedz może na czym Ci zależy - kierować się w stronę wygodnej klawiaturki i dzwonienia, czy obok tego jeszcze na gadżetach (jakieś aparaty, GPS, filmiki i inne cuda) :wink:

Również polecam Samsunga Wave533