Jaki telefon z symbianem?

(Admin) #1

Jaki polecacie telefon (oczywiście nowy) z Symbianem...

• Oczekiwania podstawowe czyli EDGE, Bluetooth, z wygląd nie chciał bym jakieś max cegły ale coś i nie malutkiego.

(kasmir) #2

Polecam Nokię 6120c. Używam jej od tygodnia i jestem w 100% zadowolony.

(Czr R1) #3

Pierwsze co to podaj cenę za jaką chcesz kupić telefon. Bo ja bym Ci polecił N95 albo N82, ale są drogie a Ty chcesz tańszy i co wtedy? ? Robi się niepotrzebny bałagan w temacie

(Admin) #4

kasmir , Jak sprawuje się Nokia 6210 ??

Nie będę kupował "za gotówkę" tylko na abonament więc cena "rynkowa" nie jest dla mnie ważna...

(boczi) #5

Echh.

A co, wszystkie telefony masz za złotówkę? No chyba, że płacisz wielkie rachunki.

Radzę się określić. Jaka sieć, jaka taryfa, jaki cennik. Inaczej temat poleci do śmietnika.

(Niedzwiedz111) #6

mógłbyś właśnie napisać coś jeszcze bo przecież wszystkich telefonów z symbianem nie ma w ofertach u operatorów.

Więc jak napiszesz (popieram przedmówcę) w jakiej sieci to bedzie można coś pomyśleć

(klopas) #7

nokia n95 :slight_smile:

(Lucius8) #8

Ja bym Ci polecił Nokie E50

http://www.symbianos.pl/Series_60/Symbi ... Nokia_E50/

(Maryś) #9

Witam.

Używam od roku Nokię E50 w sieci Orange Firma300.

Teraz kupiłbym Nokię E65.

(Bigkoras) #10

Polecam Nokie E65 - posiada WLAN i mnóstwo innych cudownych rzeczy takich jak np Symbian :smiley:

(R Salacinski) #11

Od ponad miesiąca używam Nokia 6120 i w sumie jestem zadowolony.

Przez ostatnie 4 lata używałem SE T630 i SE K750. Ponieważ nastapił czas wymiany telefonu, miałem nadzieję, że będę mógł dalej wybrać coś z oferty SE. Niestety obecne modele jakie proponuje ta firma to jakaś pomyłka. Funkcjonalnie te telefony są super(810, 880), ale ich obecny design jest do kitu.

No i musiałem się przeprosić z Nokią. Obawiałem się trochę Symbiana, ale moje obawy były bezzasadne. Oprócz długo trwającego logowania, telefon chodzi szybko. A mozliwości ma ogromne.

(boczi) #12

Nie znasz się - nie wypowiadaj się.

Tak, ma Symbiana, tylko o niebo starszą wersję.

(Bigkoras) #13

Hehe, to po co kupować mercedesa jak można kupić malucha, w końcu oba mają kierownice :smiley: