Jaki telefon z symbianem?

Jaki polecacie telefon (oczywiście nowy) z Symbianem…

  • Oczekiwania podstawowe czyli EDGE, Bluetooth, z wygląd nie chciał bym jakieś max cegły ale coś i nie malutkiego.

Polecam Nokię 6120c. Używam jej od tygodnia i jestem w 100% zadowolony.

Pierwsze co to podaj cenę za jaką chcesz kupić telefon. Bo ja bym Ci polecił N95 albo N82, ale są drogie a Ty chcesz tańszy i co wtedy? ? Robi się niepotrzebny bałagan w temacie

kasmir , Jak sprawuje się Nokia 6210 ??

Nie będę kupował “za gotówkę” tylko na abonament więc cena “rynkowa” nie jest dla mnie ważna…

Echh.

A co, wszystkie telefony masz za złotówkę? No chyba, że płacisz wielkie rachunki.

Radzę się określić. Jaka sieć, jaka taryfa, jaki cennik. Inaczej temat poleci do śmietnika.

mógłbyś właśnie napisać coś jeszcze bo przecież wszystkich telefonów z symbianem nie ma w ofertach u operatorów.

Więc jak napiszesz (popieram przedmówcę) w jakiej sieci to bedzie można coś pomyśleć

nokia n95 :slight_smile:

Ja bym Ci polecił Nokie E50

http://www.symbianos.pl/Series_60/Symbi … Nokia_E50/

Witam.

Używam od roku Nokię E50 w sieci Orange Firma300.

Teraz kupiłbym Nokię E65.

Polecam Nokie E65 - posiada WLAN i mnóstwo innych cudownych rzeczy takich jak np Symbian :smiley:

Od ponad miesiąca używam Nokia 6120 i w sumie jestem zadowolony.

Przez ostatnie 4 lata używałem SE T630 i SE K750. Ponieważ nastapił czas wymiany telefonu, miałem nadzieję, że będę mógł dalej wybrać coś z oferty SE. Niestety obecne modele jakie proponuje ta firma to jakaś pomyłka. Funkcjonalnie te telefony są super(810, 880), ale ich obecny design jest do kitu.

No i musiałem się przeprosić z Nokią. Obawiałem się trochę Symbiana, ale moje obawy były bezzasadne. Oprócz długo trwającego logowania, telefon chodzi szybko. A mozliwości ma ogromne.

Nie znasz się - nie wypowiadaj się.

Tak, ma Symbiana, tylko o niebo starszą wersję.

Hehe, to po co kupować mercedesa jak można kupić malucha, w końcu oba mają kierownice :smiley: