Jaki telefon z symbianem

Polecam Nokie n73. Posiadałem ten telefon i bylem z niego bardzo zadowolony. Dośc duży wyświetlacz, mnustwo aplikacji na symbiana a po dokupieniu modułu GPS pod BT wspaniale współpracuje z TOmTomem. Telefon dość głośny (posiada dwa głosniki na dole i u góry). Robi dość przyzwoite zdjęcia a po wgraniu PanoMan’a wychodzą całkiem niezłe zdjęcia panoramiczne. Nigdy nie miałem zastrzezeń do tego modelu.

Rzeczywiście N73 to bardzo dobry model Nokii. Ważne aby trafić na jakiś zadbany model, który nie był zalany.

Miałem okazje korzystać z nawigacji Garmin na tym telefonie i ekran 2,4cala robi swoje. Do tego dobry aparat 3,2mpix. Szkoda tylko, że bez lampy xenon. Głośniki także ok, a razie czego można przerobić na muzyczny model ME.

Jeśli tylko znajdziesz w dobrym stanie tego fona za te pieniążki to możesz go brać.

GG chce się używać i żeby oszczędzic na kasie chce się mieć telefon z Symbianem? Trafiłem czy nie?

Aby zmniejszyć koszty korzystania z internetu w komórce (wiadomo: transfer danych) wcale nie jest potrzebny telefon z Symbianem. Wystarczy zainstalować Operę Mini, a ta jest napisana w Javie i działa praktycznie na każdym telefonie. Opera Mobile dedykowana na Symbiana wcale nie jest pod tym względem lepsza.

… a z telefonów z Symbianem polecam Nokia E51. Telefon solidny, szybki, ma Wi-fi i wszystko inne, co telefon mieć powinien