Jaki telefon z symbianem

(Stały_bywalec) #1

Polecam Nokie n73. Posiadałem ten telefon i bylem z niego bardzo zadowolony. Dośc duży wyświetlacz, mnustwo aplikacji na symbiana a po dokupieniu modułu GPS pod BT wspaniale współpracuje z TOmTomem. Telefon dość głośny (posiada dwa głosniki na dole i u góry). Robi dość przyzwoite zdjęcia a po wgraniu PanoMan'a wychodzą całkiem niezłe zdjęcia panoramiczne. Nigdy nie miałem zastrzezeń do tego modelu.

(Longhorn2009) #2

Rzeczywiście N73 to bardzo dobry model Nokii. Ważne aby trafić na jakiś zadbany model, który nie był zalany.

Miałem okazje korzystać z nawigacji Garmin na tym telefonie i ekran 2,4cala robi swoje. Do tego dobry aparat 3,2mpix. Szkoda tylko, że bez lampy xenon. Głośniki także ok, a razie czego można przerobić na muzyczny model ME.

Jeśli tylko znajdziesz w dobrym stanie tego fona za te pieniążki to możesz go brać.

(pamix) #3

GG chce się używać i żeby oszczędzic na kasie chce się mieć telefon z Symbianem? Trafiłem czy nie?

(Simplex111) #4

Aby zmniejszyć koszty korzystania z internetu w komórce (wiadomo: transfer danych) wcale nie jest potrzebny telefon z Symbianem. Wystarczy zainstalować Operę Mini, a ta jest napisana w Javie i działa praktycznie na każdym telefonie. Opera Mobile dedykowana na Symbiana wcale nie jest pod tym względem lepsza.

.. a z telefonów z Symbianem polecam Nokia E51. Telefon solidny, szybki, ma Wi-fi i wszystko inne, co telefon mieć powinien