Jaki telefon?

Więc tak chce kupić jakiś telefon tylko nie wiem jaki

Mam do wydania 1500zł spora sumka 8) ale chodzi mi o

dobry telefon taki co ma wszystko :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pomożecie mi???

Polecam Sony Ericsson W950i

Zdjęcia wychodzą jak z dobrej cyfrówki…A słuchanie muzyki z tego telefonu to sama przyjemność.

Pozdrawiam

Hmm, kiedyś juz zachęcałem pewną osobę do kupna K800i :slight_smile: Kupuj chłopie:) A póki co poczytaj, masz tu wszystko:) Dodam że karta 1 GB kosztuje 150 zł(z allegro koło 90zł)

N73 zdecydowanie najlepszy wybór w tej cenie :slight_smile: K800i to taki k750i z lepszym aparatem i wyświetlaczem… Może się szybko znudzić, a nokia ma w sobie system operacyjny na który możesz instalować mase programów (np. odtwarzacz filmów divX z napisami, inny odtwarzacz mp3 - w SE jesteś skazany na to co zainstalował producent)

Co ty gadasz 8) Ja mam odtwarzacz divix-ów na K800i, ale powiedz mi kto ogląda filmy 2 godzinne na komórce:PP? :wink: A co do tego, że on ma lepszy aparat i większy wyświetlacz to prawda.

f-16 proszę poprawić temat na konkretny, używając opcji Zmień.

nic dodać, nic ująć

N73, ale tylko dlatego, że ma sumbiana, ale n73 jest na moje oko duża większa od k800i, kilka funkcji więcej, a telefon strasznie wielki.

mafioz tylko, że ona jest mniejsza niż k800i :mrgreen:

N73 wymiary: 110x49x19 = ~102,41 cm^3

K800i wymiary: 105x47x22 = ~108,57 cm^3

Zdecydowanie nokia N73! Bardzo duży, przejżysty wyświetlacz. Świetny odtwarzacz mp3, radio z rds dział wyśmienicie. Jeśli chodzi o muzyke to proponuje od razu kupić dobre słuchawki np. creativy ZEN. Aparat po prostu brzytwa, możliwości robienia zdjęć w ciemnościach, na dworzu jak i w pomieszczeniach zdjęcia świetnie wychodzą. System operacyjny symbian 3 edycja sprawia, że instalowanie programów odbywa się bardzo szybko a działanie całego systemu jest bardzo stabilne. Jeśli chodzi o największego konkurenta SE to równać się może jedynie SE W950i który ma również system symbian oraz świetny odtwarzacz oraz pamięć 4gb wbudowanej. Jeśli chodzi o wielkość tego telefonu to nokia z takimi możliwościami jak n73 jest naprawde nie dużym telefonym i nie znudzi Ci sie tak szybko jak np SE k800, który jest tylko polepszoną wersją k750. jednym słowem staroć! większe wrażenie robi N73! !!

karolzet

Widziałem, na wystawie oba fony (n73 i k800i) i n73 wydawała się większa, nawet osoba co ze mną była, powiedziała że jest duża.

Złączono Posta : 13.04.2007 (Pią) 16:21

A SA w950i ma w igóle aparat? :shock:

Ma. Widać go na tym zdjęciu, wystarczyło poszukać…

http://www.mobile-review.com/review/ima … pic002.jpg

mafioz telefon nokia n73 jest kierowany do facetów a nie dla panienek, które cenią sobie malutkie telefoniki aby się zmieściły w małej rączce:) Poza tym n73 jest nieznacznie większa od se k800, ale za to ma ze 100% więcej możliwości. pozdrawiam.

Złączono Posta : 13.04.2007 (Pią) 19:53

w950i nie ma aparatu z tego względu że jest kierowany dla osób słuchających muzyki! !!

Nokia? - no cóż , młotek zawsze pozostanie młotkiem

No SE pozostaje tylko ulepszyć se w950i NP. dodać porządny aparat, i można konkurować z nokią n95 :smiley:

mareksolak? no coż, młotek zawsze pozostanie młotkiem!

nie wiem, ile bedzie kosztowala, ale nokia n77 ma tuner telewizyjny

osobiscie to wolalbym Nokie n73 od SE w800i :slight_smile: