Jaki telefon?

(Muraczes) #1

Więc tak chce kupić jakiś telefon tylko nie wiem jaki

Mam do wydania 1500zł spora sumka 8) ale chodzi mi o

dobry telefon taki co ma wszystko :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pomożecie mi??????

(system) #2

Polecam Sony Ericsson W950i

Zdjęcia wychodzą jak z dobrej cyfrówki...A słuchanie muzyki z tego telefonu to sama przyjemność.

Pozdrawiam

(putineq) #3

Hmm, kiedyś juz zachęcałem pewną osobę do kupna K800i :slight_smile: Kupuj chłopie:) A póki co poczytaj, masz tu wszystko:) Dodam że karta 1 GB kosztuje 150 zł(z allegro koło 90zł)

(system) #4

N73 zdecydowanie najlepszy wybór w tej cenie :slight_smile: K800i to taki k750i z lepszym aparatem i wyświetlaczem... Może się szybko znudzić, a nokia ma w sobie system operacyjny na który możesz instalować mase programów (np. odtwarzacz filmów divX z napisami, inny odtwarzacz mp3 - w SE jesteś skazany na to co zainstalował producent)

(putineq) #5

Co ty gadasz 8) Ja mam odtwarzacz divix-ów na K800i, ale powiedz mi kto ogląda filmy 2 godzinne na komórce:PP? :wink: A co do tego, że on ma lepszy aparat i większy wyświetlacz to prawda.

(boczi) #6

f-16 proszę poprawić temat na konkretny, używając opcji Zmień.

(Komy123) #7

nic dodać, nic ująć

(Mafioz09) #8

N73, ale tylko dlatego, że ma sumbiana, ale n73 jest na moje oko duża większa od k800i, kilka funkcji więcej, a telefon strasznie wielki.

(system) #9

mafioz tylko, że ona jest mniejsza niż k800i :mrgreen:

N73 wymiary: 110x49x19 = ~102,41 cm^3

K800i wymiary: 105x47x22 = ~108,57 cm^3

(Effe) #10

Zdecydowanie nokia N73! Bardzo duży, przejżysty wyświetlacz. Świetny odtwarzacz mp3, radio z rds dział wyśmienicie. Jeśli chodzi o muzyke to proponuje od razu kupić dobre słuchawki np. creativy ZEN. Aparat po prostu brzytwa, możliwości robienia zdjęć w ciemnościach, na dworzu jak i w pomieszczeniach zdjęcia świetnie wychodzą. System operacyjny symbian 3 edycja sprawia, że instalowanie programów odbywa się bardzo szybko a działanie całego systemu jest bardzo stabilne. Jeśli chodzi o największego konkurenta SE to równać się może jedynie SE W950i który ma również system symbian oraz świetny odtwarzacz oraz pamięć 4gb wbudowanej. Jeśli chodzi o wielkość tego telefonu to nokia z takimi możliwościami jak n73 jest naprawde nie dużym telefonym i nie znudzi Ci sie tak szybko jak np SE k800, który jest tylko polepszoną wersją k750. jednym słowem staroć! większe wrażenie robi N73! !!

(Mafioz09) #11

karolzet

Widziałem, na wystawie oba fony (n73 i k800i) i n73 wydawała się większa, nawet osoba co ze mną była, powiedziała że jest duża.

Złączono Posta : 13.04.2007 (Pią) 16:21

A SA w950i ma w igóle aparat? :shock:

(Bunio) #12

Ma. Widać go na tym zdjęciu, wystarczyło poszukać...

http://www.mobile-review.com/review/ima ... pic002.jpg

(Effe) #13

mafioz telefon nokia n73 jest kierowany do facetów a nie dla panienek, które cenią sobie malutkie telefoniki aby się zmieściły w małej rączce:) Poza tym n73 jest nieznacznie większa od se k800, ale za to ma ze 100% więcej możliwości. pozdrawiam.

Złączono Posta : 13.04.2007 (Pią) 19:53

w950i nie ma aparatu z tego względu że jest kierowany dla osób słuchających muzyki! !!

(mareksolak) #14

Nokia? - no cóż , młotek zawsze pozostanie młotkiem

(Mafioz09) #15

No SE pozostaje tylko ulepszyć se w950i NP. dodać porządny aparat, i można konkurować z nokią n95 :smiley:

(Effe) #16

mareksolak? no coż, młotek zawsze pozostanie młotkiem!

(Lazzarx) #17

nie wiem, ile bedzie kosztowala, ale nokia n77 ma tuner telewizyjny

osobiscie to wolalbym Nokie n73 od SE w800i :slight_smile: