Jaki telefon?

chce kupic nowy telefon ale zastanawiem sie nad:

Nokia 6610i

SonyErikson T630

Motorola V500

Jaki???

może jakiś inny mi polecicie…??

zdecydowanie - ja mam bez “i” od dwoch lat nie miałem z nim żadnych problemów :slight_smile:

witam - powiem ci prawde zanim kupisz Nokie to 2 razy sie zastanów -tak powiedział mi kolega który prowadzi komis telefonów , to nie sa juz te telefony co pare lat temu ,jest to cholerna masówka a jakość nie jest juz taka jak dawniej po drugie porównywałem wyswietlacze noki Sagema Motoroli i Ericssona zgadnij który wypadł najlepiej ( Motorolla ) ale nie kupuj v500 ktora zreszta mam ale v 600 poniewasz ma jeszcze sekwencje zapisu video i potwierdzenie dostarczenia sms ,oczywiscie mozesz wgrać soft z V 600 do v 500 ale po co takie kombinacje ja obydwa modele sa na rynku po dość atrakcyjnych cenach

zależy do czego będzie Ci potrzebny telefon. jak zależy Ci na pamięci np. na zdjęcia dzwonki itp. to polecam Ci Siemensa cx65 lub Samsunga E700 i SGHX 600, z wyższej półki Nokia 6600.

6610i jest na rynku od 2004 roku, chyba pomyliłeś z 6610

Nokia to jest najlepsza marka i ten telefon polecam zdecydowanie. :wink:

toc napisałem bez “i” :slight_smile: - znaczy się 6610 :slight_smile: “i” jest oznaczeniem telefonu a aparatem cyfromym i kilkoma dodatkami - reszta jest taka sama :slight_smile:

Pozdrawiam

bierz nokie, mój ojciec ma taką i jest wypas. Radio + aparat, polifonia, kolorwy wyświetlacz i inne bajerki. NAprawdę warto.

Mysle ze SonyErikson T630 :lol:

Z tych trzech propozycji które podajesz to zdecydowanie Nokia. :smiley:

wszystko zalezy od tego do czego ci ten telefon potzrebny 8) motoroka ma najlepszy wyswietlacz sam posiadam :lol: qmpel posiada se T630 i jezeli mialbys wybierac pomiedzy motorola a sony to wez motorole a dlaczego??prosta odpowiedz :slight_smile:

sony posiada 2razy mniejsza pamiec wewnetrzna :frowning: no i zdjecie wykonane w tych samych warunkach zajmuje srednio 2razy wiecej pamieci(niewiem czym to jest spowodowane ale tak jest a roznicy w jakosci na kompie nie widac) brak odtwarzania mp3 troche gorszy wyswietlacz

a motorolka 5.5mega pamieci zdjecia zajmuja 2razy mniej wiec wejdzie ich 4krotnie wiecej niz w sony :slight_smile: mozliwosc mp3 jako dzwonka klapka(chroni wyswietlacz :slight_smile: ) jak cos tp pw albo gg podam ci wiecej inf i fajny link pozdroofka :smiley:

ja bym proponowal 7650 bo ma symbiana jest piekna :slight_smile: ma aparat ktory robi zdjecia w rozdzialce 640x480 tylko 4mb pamieci na telefon o takich wielkich mozliwosciach no ale… mozna tez 3650 tez ma symbiana ale ta klawiatura…

sx1 s65 c65

bierz 6610i też se bede ją kciał kupić !!

nowi14 no szczegulnie zdjęcia porónujesz sx do 6610i :x

Te to moge polecic symbian daje bardzo duze mozliwosci duzy wyswietlacz ladne zdjecia robi

panowie mamay wybrac miedzy tymi 3-ma telefonami :wink:

goraco polecam v500 sam mam jest swietna :lol:

Powiem tak v500 bardzo mi sie podoba z wyglądu nie wiem jak tam w środku. se t630 fajne ma menu a nokia to nokia każdy wie :slight_smile: Wybrałbym chyba jednak motke v500