Jaki telefon?

(Adrian Witczak) #1

chce kupic nowy telefon ale zastanawiem sie nad:

Nokia 6610i

SonyErikson T630

Motorola V500

Jaki??????

może jakiś inny mi polecicie..??

(Monczkin) #2

zdecydowanie - ja mam bez "i" od dwoch lat nie miałem z nim żadnych problemów :slight_smile:

(M a x) #3

witam - powiem ci prawde zanim kupisz Nokie to 2 razy sie zastanów -tak powiedział mi kolega który prowadzi komis telefonów , to nie sa juz te telefony co pare lat temu ,jest to cholerna masówka a jakość nie jest juz taka jak dawniej po drugie porównywałem wyswietlacze noki Sagema Motoroli i Ericssona zgadnij który wypadł najlepiej ( Motorolla ) ale nie kupuj v500 ktora zreszta mam ale v 600 poniewasz ma jeszcze sekwencje zapisu video i potwierdzenie dostarczenia sms ,oczywiscie mozesz wgrać soft z V 600 do v 500 ale po co takie kombinacje ja obydwa modele sa na rynku po dość atrakcyjnych cenach

(Marek Kozaczuk) #4

zależy do czego będzie Ci potrzebny telefon. jak zależy Ci na pamięci np. na zdjęcia dzwonki itp. to polecam Ci Siemensa cx65 lub Samsunga E700 i SGHX 600, z wyższej półki Nokia 6600.

6610i jest na rynku od 2004 roku, chyba pomyliłeś z 6610

(Chees) #5

Nokia to jest najlepsza marka i ten telefon polecam zdecydowanie. :wink:

(Monczkin) #6

toc napisałem bez "i" :slight_smile: - znaczy się 6610 :slight_smile: "i" jest oznaczeniem telefonu a aparatem cyfromym i kilkoma dodatkami - reszta jest taka sama :slight_smile:

Pozdrawiam

(Qbek50) #7

bierz nokie, mój ojciec ma taką i jest wypas. Radio + aparat, polifonia, kolorwy wyświetlacz i inne bajerki. NAprawdę warto.

(Romek1990) #8

Mysle ze SonyErikson T630 :lol:

(lazikar) #9

Z tych trzech propozycji które podajesz to zdecydowanie Nokia. :smiley:

(Optymyst) #10

wszystko zalezy od tego do czego ci ten telefon potzrebny 8) motoroka ma najlepszy wyswietlacz sam posiadam :lol: qmpel posiada se T630 i jezeli mialbys wybierac pomiedzy motorola a sony to wez motorole a dlaczego??prosta odpowiedz :slight_smile:

sony posiada 2razy mniejsza pamiec wewnetrzna :frowning: no i zdjecie wykonane w tych samych warunkach zajmuje srednio 2razy wiecej pamieci(niewiem czym to jest spowodowane ale tak jest a roznicy w jakosci na kompie nie widac) brak odtwarzania mp3 troche gorszy wyswietlacz

a motorolka 5.5mega pamieci zdjecia zajmuja 2razy mniej wiec wejdzie ich 4krotnie wiecej niz w sony :slight_smile: mozliwosc mp3 jako dzwonka klapka(chroni wyswietlacz :slight_smile: ) jak cos tp pw albo gg podam ci wiecej inf i fajny link pozdroofka :smiley:

(Mdod) #11

ja bym proponowal 7650 bo ma symbiana jest piekna :slight_smile: ma aparat ktory robi zdjecia w rozdzialce 640x480 tylko 4mb pamieci na telefon o takich wielkich mozliwosciach no ale... mozna tez 3650 tez ma symbiana ale ta klawiatura...

(Siekiera666) #12

sx1 s65 c65

(m@teo) #13

bierz 6610i też se bede ją kciał kupić !!

(Siekiera666) #14

nowi14 no szczegulnie zdjęcia porónujesz sx do 6610i :x

(Czr R1) #15

Te to moge polecic symbian daje bardzo duze mozliwosci duzy wyswietlacz ladne zdjecia robi

(Optymyst) #16

panowie mamay wybrac miedzy tymi 3-ma telefonami :wink:

goraco polecam v500 sam mam jest swietna :lol:

(Czr R1) #17

Powiem tak v500 bardzo mi sie podoba z wyglądu nie wiem jak tam w środku. se t630 fajne ma menu a nokia to nokia każdy wie :slight_smile: Wybrałbym chyba jednak motke v500