Jaki telefon?

wątpie że taki znajdziesz:

  • czegoś takiego to ja jeszcze nie widziałem w telefonie…

Zobacz sobie np N82. Brat ma i z tego co wiem spełnia większość twoich wymagań :wink:

Do większości pasuje SE P1i.

PS: widziałeś kiedyś szybkiego symbiana?! :slight_smile:

Ludzie czy wy się z choinki urwaliście.

Wyjście tv można znaleźć w wielu modelach np nokia 6500 slide czy N95. Symbiany w nowych nokiach są szybkie i nie wieszają się. Co do twoich wymagań polecam ci Nokie N95 8GB lub N82. Posiadają wszystkie funkcje jakich oczekujesz a dodatkowo mają aparaty 5Mpx. Oby dwa telefony posiadają procesor AMR11 a więc symbian chodzi szybciutko i bezproblemowo Ponad to N95 8GB jest podwójnym sliderem ale nie posiada ksenonowego Flasha. N82 za to N82 to telefon typu block ale posiada ksenonów Flash. Wybór należy do ciebie :slight_smile:

Jeśli interesujesz się telefonami polecam www.forumnokia.pl

Może podałbyś do jakiej kwoty ma być ten telefon ? Bo tu moge ci polecić nokie N73 (bez wifi) oraz N82/N95 8GB, a jeżeli dźwięki ma być na najwyższym poziomie to N81, ale w ta nokia ma tylko 2 MPX.

Wyjście a wejście jak napisał autor to według mnie jest skromna różnica, więc nie chce cię urażać ale chyba nie wszystkie literki rozróżniasz :wink:

Poza tym nie wiem co widzicie w tej n95-1 i n-95-2 - przecież napisał że nie chce ze sliderem, a poza tym to racja, zapomniałem dodać o lepszej lampie w n82 ( http://pl.youtube.com/watch?v=dd57Ki9N21M )

N82 ma mniejszy ekranik… może N85? może i rozsuwany ale… zastanów się nad nim :wink: będzie lepszym wyborem niż N82 czy N95-2 :wink: