Jaki telefon

Nie drogi ale z mp3 chociaz dzwonki moze miec radio dyktafon i aparat co polecaciecoś fajnego

Nec E228 :smiley: lub Nec E313 ale polecam E228 :smiley:

SE k300i ma aparacik co robi fotki 1280x960, ma kamerke, obsługuje mp3 i ma świetną polifonie. dodatkowo można dokupić do SE zestaw słuchawkowy z radyjkiem…

polecam :smiley: mam takiego

możesz go kupić w MixPlusie za 139 zł

sniper00 ,gdzie można kupić te słuchawki ?

a ile masz $$$ do przeznaczenia??

No nec fajny one z angli sa sprowadzane a tam taniej po ile telefony chodza ten k300i tez super w angli po ile sa telefony moja dziewczyna moze mi kupi

Kasy nie wiem telefon chcem kupic w Angli nie wiem po ile sa ale wiem ze tansze bym tak chiał albo tego neca albo k3001i a ta oferta w plusmix to jak tel za 1zł i co miesiac karta czy jak

no raczej tak

ale jeżeli nie wykorzystasz kasy to przechodzi ona na następny miesiąc :slight_smile:

spójż na Nokia 6600

K300i powinnien kosztować 400 zł :smiley:

Ja polecam Siemens SX1

Wyświetlacz 176x220 65tyś kolorów

aparat wbudowany

Odtwarzacz MP3

Radio FM

Java

Funkcja dyktafonu

MMS

Video MMS

GPRS

Irda

organizer

kalendarz

E-mail

Cena na allegro około 650-750 zł.

Bardzo Fajny telefonik , ma wszystko co trzeba.

tu masz link do strony producenta SE k300i i sprawdź sobie co ten telefonik potrafi… miałem go i był naprawde świetny.

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc= … &pid=10226

niedużo kasy to w twoim wypadku jaka kwota? dla jednych jest to 300-400 dla innych 700-1000zł.

jesli chodzi Ci o telefonik w pierwszym przedziale to zainwestuj w nec’a e228 ==> najlepiej poszukaj na allegro

jesli coś z wyższej półki a niekoniecznie bardzo drogiego to tylko motorola e398, która kosztuje ok. 650zł. ==> równiez poszukaj na allegro.

szczegółnie polecam Ci ten telefonik ==> full wypas

Ja też, mam go i jest świetny.

Jeżeli coś z wyżeszj półki to tylko sx1, ma symbian, camere, aparat, radio, ostatnio odkryłem telewizje na omnixie. I jak byś go kupił to zawsze bym mógł Ci pomóc :wink:

Ja polecam Sony Ericssona F500i/K500i/K508i(różnią się tylko wyglądem). K508i możesz kupić w Erze za 1 zł w abonamencie(w Tak Tak’u 639 zł).

Więcej --> tutaj

szczerze to te telefony zbytnio się nie różnią.

Motorola ma pewne funcje których nie ma sx1 i na odwrót.

Jednak ja nie mam zaufania do siemensów - prawie wszystkie w rodzinie w przeciągu roku sie popsuły.

moim zdaniem tutaj wygrywa e398 jednak obiektywnej oceny ja nie potrafię wystawić gdyż ją posiadam tak samo ty bo posiadasz sx1.

Tylko że ty nie bierzesz pod uwagę, że to nie jest “zwykły” Siemens, on pracuje pod symbianem, diametralnie różni się od tych siemensów które są w twojej rodzinie. To jest całkowicie co innego. Co do funckji to siemens przegrywa tylko tym, że nie może mieć mp3 jako dzwoneki, że nie ma głosników stereo, a motka po pierwsze nie może kręcić filmów, a po drugie nie ma platformy symbian która daje praktycznie nieograniczone możliwości 8) :stuck_out_tongue: Niedługo porównam te 2 fony, bo jadę ją kupić :lol:

ja ci bym polecił simensa cx65 sam go mam jest świetny kupiłem go w mixplusie :stuck_out_tongue:

były 8)

telefon jak telefon

i tak większość użytkowników tego telefonu nawet nie wie że ma symbiana a jak by wiedziała to by nie umiała wykorzystać

powodzenia przy zakupach :wink: