Jaki telefon

Czy znacie jakis telefon ktory ma :

  1. Bluetooth

  2. IrDa

  3. Kartę pamięci

  4. Aparat (w miare dobry)

  5. Mala cena

6 i najwazniejsze MP3

Mała cena tzn. jaka :? ?

Osobiście poluję na Nokię 6230 - za 450 zł powinieneś dostać.

Cena do 400-450 zl ja chcialbym NOKIE 3650 ale bez MP3 mozna wgrac

W tej cenie 6230 jest zdecydowanie lepszym wyborem niż 3650 - taką można już kupić za 260 zł.

6230 Ma fabryczny odtwarzacz mo3, a te instalowane dodatkowo na telefonach z symbianem (3650) podobno brzmią gorzej niż źle.

Ewenualnie z symbianowców polecam 6600, ale też bez sprzętowego mp3.

czy mozecie mi poradzic jaki telefon? roman_pl to mje drugie konto

już Ci poradziłem :?

Ja tez polecam ją naprawdę dobry wybór. za 650 zł ją dostaniesz i jest naprawdę świetna jak na swoją cenę. I możesz do niej sobie wgrać programik dzięki któremu bedzie odtwarzała mp3.

Może Motorola E369. Ma możliwość rozbudowania pamieci :smiley:

E398 :>

:roll:

@topic:

ja bym nieradził z telefonów, jako odtwarzaczy mp3 :x

siemens sx1 : >

maciek_12341 przystopuj z tymi kontami. Nie możesz używać jednego?

motorola e398 (ma glosniki stereo) , motorola v360 (mam ją od tygodnia Zaj… mp3 ma) a co do nokii sie niewypowiadam WSZYSTKO JEDEN BADZIEW

geforc : może i badziew… ale czekaj jedną chwilkę ten badziew trzyma cenę :stuck_out_tongue:

V360 - damski fon, imo nie warty ceny - ale to przez to że nie za bardzo gustuje w clamach :stuck_out_tongue:

E398@E1 - sam 398 nie da Ci takiej frajdy jaką możesz mięc :slight_smile: Wystarczy mod do E1 i masz znośny dzwięk… no ale czego się spodziewać po telefonie :slight_smile:

:slight_smile:

Chcialbym jescze wiedziec ktory telefon jest w miare tani do 400 zl i ma bluetooth irda Mp3 aparat i karte pameci bo slyszalem ze Motorola E398 tnie sie troche E1 jest troszke za droga

nie widze sensu wojować - poprosił ciebie

MONCZKIN , zastosuj się i zmień podpis :evil:

ja polecam e1 rokr a jeśli ktoś woli taniej to e398 z softem od e1, ja na allegro kupiłem e1 i jestem zadowolony

cysiu997 a za ile ja kupiles? bo najtansza na allegro to za 500 stow ale E1 bo E398 to od 300

trafiła mi się akurat za 420zł trochę porysowana obudowa była i soft jakiś świrnięty ale sę już wgrałęm nowego i obudowe kupiłem i jexst git;;]

:stuck_out_tongue:

Ja polecam N6230i. Sam ja uzywam- - mozna ja dostac za ok 700 zł(jak dobrze trafisz), ma aparat 1,3 megapixel, i wzszystko co chciałeś :smiley: