Jaki telefonik do 250zł stylowy

Witam,

jaki polecacie telefonik (najlepiej Nokia) max do 250zł. Ważne dla mnie jest to, żeby robił dobre i ładne zdjęcia, miał irde lub kabel USB.

Nie mniej niż 12mb pamięci bo to mi wystarczy :stuck_out_tongue: i ładnie się prezentował jak np Nokia 5000 taka inna jest.

P.S nokie z symbianem odpadają straszne cegły jak dla mnie i brzydkie. Nokia 3110c też bo ją miałem.

P.S 2 Inne modele też mogą być, a za SE nie przepadam odkąd mi wybuchła kom :smiley:

Pozdrawiam.

http://allegro.pl/item550033393_7070_pr … at_22.html ten jest stylowy

http://allegro.pl/item541351555_nokia_e50.html

Czytałeś w ogóle co napisałem ?

Potrzebny mi aparat i nie chce nokii z symbianem…

Jeżeli potrzebujesz urządzenia do robienia zdjęć to kup aparat cyfrowy. Dozbieraj trochę i będziesz miał…

6630 :wink: jedyna w swoim rodzaju jeśli chodzi o wygląd :slight_smile:

Ale żeś mu klocka zaproponował :slight_smile:

@ Jarod

Za styl się płaci, szczególnie jeśli chcesz do tego by telefon wykonywał ŁADNE zdjęcia.

Zgadzam się z rykendo , chyba najlepszym wyjściem dla Ciebie będzie zakup zwykłej cyfrówki.

Chyba, że dorzucisz 100-150zł, wtedy będzie już mógł myśleć o jakimś SE z serii K lub W.

A jak jest z tym C702 ? Ma GPS ale z darmową 3 miesięczną licencją ? A co potem ? GPS’u nie ma ?

Możesz wykupić licencję na dalsze korzystanie z gps, w przeciwnym razie usługa będzie niedostępna.

Do 250zł i tak raczej nie zdobędziesz, no chyba że ktos będzie zdesperowany :wink:

Za tą kwotę może znajdziesz jakiegoś SE K800i

Wiem, że nie zdobędę ale w domu wszyscy mówią mi żebym kupił coś lepszego na dłużej.

A jakbym miał wybierać między k530i, k660i i k770i. To co polecicie mi ?

K 770i nie jest zbyt polecany. Słabe zdjęcia w klasie 3,2mpix, kiepska konstrukcja.

Mnie osobiście podoba się K660i ale zbyt fajnych zdjęć to z niego też nie ustrzelisz - 2mpix bez lampy. Za to ładny design i wyrazny wyswietlacz dwucalowy.

K530i ma gorszy wyświetlacz.

Do zdjęć i tanio to K750i, W810i, K800i, ewentualnie K810i (wygodne i fajnie wyglądające przyciski).

przecież e50 to stylowy i fajny fon nie wiem o co ci chodzi

No e50 symbiana ma o ile się nie mylę … ?

Z tych co podałeś to k770i. Dlaczego? Bo jego aparat ma autofocus, którego nie ma k660i, a wyświetlacz posiada rozdzielczość QVGA, czego nie ma k530i.

E50 też ma QVGA :wink:

i jest starannie wykonany a nie trzeszczące SE i Nokie z serii Nseries :smiley:

Kolego klopas , czy przeczytałeś ze zrozumieniem wymaganie jakie postawił autor tego tematu?

Choć ja osobiście nie mam nic przeciwko Nokią z symbianem, to chyba odradzałbym E50, jest to telefon, który ma najmniejszy fizycznie wyświetlacz spośród wszystkich modeli Noki z symbianem, a aparat jaki posiada ten model nie jest najwyższych lotów, jakość zdjęć jest zbliżona (a niektórzy twierdzą, że nawet gorsza) do tych wykonanych o wiele starszym modelem 6630. Poza tym nie obsługuje 3G, co jest dość niezrozumiałe, bo przecież to ma być telefon biznesowy.

no i dobrze… przynajmniej nie widać pixeli :smiley:

a tak w ogóle to 6120cls ma mniejszy bo E50 ma tak jak stare symbiany (2,1cala) a 6120cls ma 2cale :wink:

prawda… ale czego się spodziewać za telefonie za 250zł?? może aparatu 5mpx i GPS ? :stuck_out_tongue:

nie przesadzajmy…

E65 obsługuje i co z tego? trzeba używać lusterka żeby można było gadać i na to nikt nie narzeka…

a z resztą 3G to nie potrzebny bajer… mało kto tego naprawdę używa (bo rozumiem raz żeby zobaczyć jak to wygląda :wink: )

widziałeś choć raz na ulicy kogoś kto korzysta z 3G? bo ja nigdy…

Nie ilość pikseli świadczy o jakości zdjęć! Patrz SE k750i.

3G to nie tylko wideorozmowy! To przede wszystkim szybki transfer danych dochodzący do 7,2 Mbit/s podczas odbierania danych i 1,46 Mbit/s podczas wysyłania informacj! Telefon biznesowy nie obsługujący tego standardu, to trochę dziwnie brzmi.

przecież wiem…

chodzi o to że nie można wymagać wielu fajerwerków za niewielkie pieniądze…

Może zmienisz zdanie o SE kiedy kupisz sobie SEk510i

Tani, wygląda fajnie i posiada te wszystkie twoje cechy :expressionless: