Jaki telewizor 32-37 cali?

Witam,

potrzebuje zakupić telewizor. Ze względu na wielkość pokoju potrzebuje 32-37"(preferowane 37). Kompletnie się nie znam na telewizorach, a po przeczytaniu wielu podobnych tematów jestem jeszcze bardziej skołowany. Telewizor głównie będzie pracował podłączony z komputerem kablem hdmi, w przyszłości z konsolą. Zależy mi na dobrej jakości obrazu full hd i to chyba tyle :wink: nie potrzeba mi 3D, ani USB, wi-fi też nie… Kwota jaką jestem wstanie przeznaczyć to ~2000 zł.

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam

LG 37LE5300 - 1760zł

http://www.ceneo.pl/6309174

Hmmm LG chyba nie jest najlepszą firmą, przynajmniej nie spotkałem się, aby go zbyt często polecano. Może jakieś inne propozycje?

A ten?

LG najlepszą firmą faktycznie nie jest, ale jak chcesz coś kupić za 2000 zł to wśród najlepszych nie poszukasz. Więc albo 2000 albo najlepsze.

Mam ten właśnie model telewizora już dłuższy czas i oby najlepsze się tak spisywały.

Ale chyba są lepsze firmy od LG w tym przedziale cenowym. Ile trzeba by było wydać aby mieć na prawdę porządny tv tej wielkości bez 3D i innych głupot, potrafiący wyświetlać jak najlepszej jakości obraz?

  • może PHILIPS wykupiony przez Chiny :frowning:

Mój skuter inwalidzki z Chin padł po trzeciej /zalecanej/ formacji akumulatorów.

telewizor-odbioru-standardowej-telewizji-t455537.html

Bardziej chodziło mi o firmy typu Sony, Samsung, Panasonic… Oczywiście mogę się mylić co do jakości telewizorów tych producentów, ale w większości słyszałem o nich dobre opinie. O LG słyszałem bardzo mało niestety :expressionless: