Jaki to rodzaj wtyczki?

Witam

 

Nie ma odpowiedniego działu na moje pytanie, myślę że ten będzie najlepszy.

 

W załączniku macie zdjęcie wtyczki, a tutaj link do sklepu

http://www.subtel.com.pl/cgi-bin/cosmoshop/lshop.cgi?action=showdetail&artnum=912311&campaign=com.pl-pla/Datenkabel/912311

 

Jaki to rodzaj wtyczki?

Chciałbym kupić w innym sklepie ten kabel, ale nie wiem jak go szukać. usb mini b mini a, itd, to nie jest żaden z nich

 

I najważniejsze pytanie, czy kabel kupiony pod inną nazwą, do innego sprzętu, ale z taką sama wtyczką będzie działał z moją kamerką? Czy jest to jakaś specjalny kabel, który każdy producent ustala pod siebie jak mają żyły iść?

 

Mam stary aparat, i kamerkę, wtyczka ta pasuje idealnie do aparatu i kamerki, ale kabel działa tylko z kamerką.

Może aparat po prostu zaczyna się psuć i stąd taki  efekt

 

a kabel, potrzebuje drugiego do kamerki

Na Twoim miejscu zadzwonilbym do biura obslugi klienta tego sklepu (00-800-1214193) i wyjasnil sprawe. Powinni wiedziec, czy taki kabel zadziala z urzadzeniem do ktorego chcesz go podlaczyc.

Wygląda na UC-E6.

 

Jeśli chodzi o działanie z jednym czy drugim sprzętem, to często dużo zależy od jakości samego przewodu, ale każdy z taką wtyczką powinien działać.

Tak, to UC-E6, wpisałem w google i wyskoczył w opisie do kabla podobny model aparatu jaki mam.

 

dzięki -Cichy-