Jaki tuner TV do cyfrowej telewizji naziemnej? (na PCI)

Witam Państwa :slight_smile:

Chciałbym dołączyć do grona szczęśliwców oglądających cyfrową telewizję naziemną ale nie wiem jaki tuner kupić. Założenie jest takie, że powinien być na PCI, odtwarzać cyfrową telewizję naziemną oraz analogową, radia może nie być, mile widziana byłaby obsługa rozdzielczości full HD 1080p lub chociaż 720p, bezproblemowa praca pod Windows 7 x64. Do tej pory miałem Leadtek WinFast TV2000XP. I o ile sprzęt był w miarę ok to software tragiczny. Ktoś mógłby polecić coś ciekawego?

http://allegro.pl/promo-lifeview-hdtv-p … 61979.html

posiadam hybrydę na usb tej firmy i działa dobrze na naziemnej :slight_smile: łapie spokojnie nawet polsat hd

ja mam fergusona hd combo to jest do telewizji naziemno-satetelitarnej kosztuj około 500zł ale są tansze tylko do nazjemnej tv od 200zł chyba że ktoś ma telewizor lcd ,led i ma w nim tuner do telewjzji naziemnej dvb-t .mpeg-4 to może oglądac

pop111

a co nas obchodzi, że Ty masz fergusona combo, pytanie tyczy się tunera na PCI do komputera.

http://allegro.pl/not-only-tv-lifeview- … 74249.html

Faktycznie chodzi o kartę PCI, nie tuner zewnętrzny. Przykłady podane przez technik_elektro i hevet wydaja się podobne. Czy chipset Connexant 23385 nie sprawia problemów na Windows 7 x64? Z poprzedniego starego AverMEdia TV opartego o jakiś Connexant musiałem zrezygnować po przesiadce na Windows XP x64 ponieważ nie było sterów na 64 bitowe systemy.

chyba rozumiem jest potrzebny tuner telewizyjny do naziemnej tv na komputera pc

Poprawiłem tytuł aby nie było wątpliwości.