Jaki tuner tv usb do laptopa?

Jestem w fazie poszukiwań dobrego ale i w rozsądnej cenie tj. do 300 zł tunera tv do laptopa hp pavilion dv5-1170ew, czy Ktoś mógłby mi doradzić jaki tuner tv jest godny polecenia, zależy mi na odbiorze telewizji cyfrowej najlepszej jakości :slight_smile:

http://allegro.pl/item657220179_tuner_t … mp_pl.html

A czy przy tym tunerze nie jest przypadkiem potrzebna antena zewnętrzna? Czy on ma w sobie już antenę?

a widziałeś telewizor odbierający programy bez kabla tv i to jeszcze cyfrowo?

Może cyfrowo to nie widziałem ale wiem ze są tunery umożliwiające odbiór co najmniej analogu bez konieczności podłaczania się do kabla. Rozumiem że do odbioru cyfrowych kanałów konieczne jest podłączenie do anteny zewnętrznej. Ale jeżeli jadę samochodem-jestem w trasie i chcę obejrzeć w analogu to nie będę brał ze sobą anteny siatkowej. Więc Ty tomek_85 nie bądź taki hop siu do przodu bo ci tyłów zabraknie.

Czy jest jakikolwiek w miarę dobry tuner umożliwiający odbiór analogowych kanałów bez konieczności podłączania się pod kabel?

…krótka piłka - nie ma anteny/kabla nie ma odbioru sygnału - cudów nie ma. Uświadom mnie - może wiesz coś więcej niż ja.

ps. z “tomkiem” nie mam nic wspólnego i życzę powodzenia w odbieraniu tv bez anteny w samochodzie