Jaki tuner TV?

Poszukuję zewnętrznego tunera TV. Koszt max ok. 120 PLN . Pracuje na rozdzielczości 1680x1050 …

aktualnie znalazłem takie tunery:

:arrow: TV-BOX - Bardzo dobra rozdzielczość (taka sama jaką ja mam, max 22’’ 1680*1050). Nie fajny wygląd.PIP.

:arrow: - TUNER USB MEDION - Obraz tylko w rozdzielczości 720 x 576 oraz 768 x 582.Funcja TIMERECORDER.PIP.Teletekst.Pilot ze scroll’em.

:arrow: - Multi Tuner TV - Najnowsza wersja najlepszego tunera na rynku - X2 - ULTRA wysoka rozdzielczość pracy - 1680x1050 - obraz o rozdzielczości zbliżonej do FULL HD.4, 9 i 16 kanałów na jednym ekranie.Zaawansowany filtr Wygładzający i wyostrzający.System kodowania PAL, NTSC and SECAM.Funkcja PIP w 3 rozmiarach.Wbudowany filtr 3D Motion Adaptive, polepszający jakość ruchomych obrazów. Jak dla mnie ten jest najlepszy. Lecz cena mnie zniechęca.

:?: Jaki wy radzicie wybrać ? _ niekoniecznie z mojej listy ! _

PS.Zależy mi również na interfejsie oraz wyglądzie tunera, jak i jego oprogramowania.

![-o<

A moze do tego TV boxa poszukaj jakiegos softa innego? żeby fajnie wyglądał xD

Tak … super odpowiedz xD … tylko żeby jeszcze był ten soft kompatybilny :expressionless:

A tak w ogóle wygląd samego tunera nie jest najlepszy :confused:

// Znajdz jakiś … :stuck_out_tongue:

W dniu 29.06.2008 , o godzinie 15:06 został dopisany post przez adiq

0 odpowiedzi ??

adiq nie kupuj nic z Mediona to najgorsza firma jaka może być, robi sprzęt kiepskiej jakości i bardzo awaryjny.

No i to jest już normalna odpowiedz :wink:

Czekam na więcej takich :roll:

Czyli medion odpada…

adiq ,

najlepszy z tych trzech jest ten Multi Tuner TV, duża rozdzielczość, jakość też ok, wygląd w miarę, tylko musisz wyskrobać 30zł żeby go kupić :slight_smile:

Nie no … znowu skrobać nie muszę, szkoda kasy po prostu :stuck_out_tongue: (chyba go i tak kupie).A wy nie macie jakiś swoich propozycji ??

to była przenośnia :smiley:

mamy,

TUNER PHILIPS’A

dobra, renomowana firma, wysoka rozdzielczość, fajny wygląd, pilot i wbudowany głośnik w zestawie, funkcja podwójnego ekranu (PiP), jakość ok

Przecież wiem :stuck_out_tongue:

Nie wiem … firma dobra,wysokość taka sama jak w tym wyżej,a wygląd … 3/10 :stuck_out_tongue: ,tamten wyglądał bardziej ptrofesionalnie :smiley: … a… a telegazeta :lol:

Polecam tunery firmy AverMedia - najlepsza jakość obrazu.

Podasz konkretniejsze linki ??

Zależy mi też na tym, aby tuner posiadał opcje nagrywania na dysk oraz telegazete.

W dniu 29.06.2008 , o godzinie 17:23 został dopisany post przez adiq

Oglądałem tunery firmy AverMedia ,lecz ich cena nie schodzi poniżej 150 PLN

Nie podam linków, nie jestem na bieżąco w kwestii tunerów (choć używam ich w sumie może od 10 lat).