Jaki TV do cyfrowego polsatu?

witam! jestem właśnie przed zamiarem kupna telewizira LCD zdecydowalem sie na 37" albo 40" tylko nie wiem czy dobrze zrobię bo doszły mnie słuchy ze do takiego TV muszę mieć telewizje HD i czy wogole obraz będzie wyraźny. Proszę o rade co do zakupu jaki wybrać?

  1. W Polsce HD to pseudo HD (nawet w połowie nie wykorzystać możliwości TV)

  2. Cyfrowy Polsat ma najgorszą jakość obrazu ze wszystkich TV satelitarnych na rynku

(na transponderach napchanych jest kanałów ile się da) także nie spodziewaj się rewelacji a powiem więcej… nastaw się na pixeloze

HD w Polsacie też Ci nie pomoże bo w całej swojej ofercie mają tylko 4 kanały

(Polsat Sport HD, Eurosport HD, HBO HD, MTVN HD)

Reszta to bardzo kiepskie SD

Edit:

Fakt :slight_smile:

Jak nie masz telewizji HD to zakup ten nie ma sensu po prostu. Lepiej nic nie kupować albo wziąć coś duuuużo mniejszego. Ani filmy DVD, ani zwykła TV nie wykorzysta nawet ułamka możliwości tego telewizora. To tak, jakbyś kupował Lamborghini na polskie drogi.

Zapomniałeś o Discovery.

Nie zapominajmy o fakcie, iż za kanały HD Polsat każe Sobie sporo płacić.

A tak chcę z czystej ciekawości spytać,czy na 32 calowym kineskopie obraz też będzie zły?Z CP.Ja mam właśnie cyfrowy Polsat i tak czasem sobie myślę,by kupić sobie większy tv,ale kineskop właśnie.Nie wiem dlaczego,ale jakoś LCD nie ufam,mimo ich niewątpliwych zalet.(mam 21 cali,kineskop)

W sumie lepiej LCD jak plazme. ja mam 29 cali i na 37" byl by sens zmieniac ale na 32 juz nie ma zadnego i zostaje przy tym co jest. mysle ze lepiej te pieniądze wydac na projektor:-) zrobie sobie 100 cali i paski ekran do tego:-)

Do Cyfrowego Polsatu najlepiej jest kupić zwykły telewizor CRT (kineskopowy).

W CP jest niska jakość obrazu (wysoka kompresja). Już na TV kineskopowym można to zauważyć. Na LCD będzie jeszcze gorzej, bo na LCD takie niedoskonałości widać dużo bardziej niż na CRT. Jeśli chodzi o plazmy - kompresja też będzie widoczna, choć mniej niż na LCD.

Bardzo wątpię że znajdziesz gdzieś jeszcze w sklepie 32 calowy TV z ekranem CRT. No chyba że trafisz już naprawdę na ostatnie egzemplarze z końcówek magazynowych.