Jaki TV LCD 32-40" do 3500PLN

0,3KW to sporo, już radeon 2900XT ledwo 0,2 brał :stuck_out_tongue: //chociaż kupując telewizor za kilka tys. zł można to pominąć.

Jak rozumiem problem z uszkadzaniem ekranów plazmowych w miejscach w których wyświetlane są np znaczki stacji telewizyjnych już nie występuje?

A co do tego wypalania o ile wierzyć-To głównie domena starszych modeli. Obecnie telewizory mają systemy zapobiegające temu (przesuwanie się od czasu do czasu obrazu o 1px), poza tym tylko przez pierwsze kilka(naście) godzin nie można cały czas tego samego oglądać a później już nic się nie może stanie. I coś w tym chyba jest bo w tych marketach gdzie stoją plazmy ani razu nie widziałem wypalonego,no chyba że co jakiś czas wymieniają #-o

Niestety ale faktycznie HDTV.com.pl to portal jak dla mnie snobistyczny. Podają modele ktore kosztują krocie i nasmiewają się ze sprzetu budżetowego. To tak jakbyś chciał kupić auto dla żony żeby mogła co jakiś czas wyskoczyć do marketu zakupy zrobić lub do kosmetyczki a proponowali by ci kupno Audi TT lub BMW X5 kiedy zwykły Matiz by wystarczył.

Samsungi serii 6 i powyżej będą bardzo dobrym wyborem jak też LG 5000 lub 6000.

I raczej skłaniam się do sugestii Mariosti i Technik_Elektro.

Pamiętaj jednak żeby wpierw podejś do sklepu, poprosić o podlączenie i samemu zobaczyć ktory obraz bardziej ci odpowiada.

masz rację fiero , z tym portalem , co wcale nie znaczy że nie można poczytać żeby parę rzeczy się dowiedzieć :slight_smile: a z telewizorów proponowałbym jeszcze popatrzeć na Panasoniki co nie znaczy coś przeciwko Samsungowi -sam taki mam ,ale chwalą Panasoniki,ten co podał ZOnk jest naprawdę dobrym telewizorem

jeśli szukasz czegos odbrego to interesuj się tylko telewizorami tych firm które same produkuja sobie matryce np samsung. samsung jest jednym z lepszych producentów TV. odradzam toschibe bo ma syfne matryce