Jaki Ultrabook o wielkości 13.3' ?

Szukam Ultrabooka o wielkości 13,3".

Co państwo polecacie ?

Xiaiomi Air 13,3 ? Moge w CHinach kupić przez znajomego za 2900 zł. Ten lepszy i nowszy. Tylko pytanie co z gwarancją itp ? Plus nie odliczę VATu.

A może MacBook Air 13.3 ? Tylko tam widziałem nie ma karty graficznej ( tylko zintegrowana ) plus rozdzielczość ekranu nie jest w FullHD. Dopiero jest to w wersjach droższych.

A może coś innego ?

Liczę na mobilność, dobry czas na jednym ładowaniu i w miarę fajna wydajność. Wiadomo najnowsze gry nie pójdą w FullHD ale może w niższych by poszły ?

Mam budżet około 4500 zł.

Nie mam pojęcia jak to będzie z gwarancją, podobno w telefonach można dokupić rozszerzenie gwarancji na inny kraj.

Moim zdaniem trochę inne rozwiązanie ultrabook 14 cala Acer Swift 3 i5-7200U/8GB/256/Win10 MX150 FHD
Matryca FULL HD IPS niestety błyszcząca, podświetlana klawiatura, grafika na poziomie GTX950m więc już w jakieś gierki pograsz choć pamiętaj że jest to ultrabook (nie ma na tyle przygotowanego układu chłodzenia na dłuższe granie) https://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-MX150-Benchmark-and-Specs-of-the-GT-1030-for-Laptops.223530.0.html aluminiowa obudowa.

Jeżeli chcesz najnowsze gry to jednak szukałbym z 15 calowych już spokojnie dostaniesz GTX1050ti

Pod nowsze gry to mam komputer stacjonarny z Gtx970. :slight_smile: Więc tam puszczam te najnowsze. Hmm zobaczę tego Acera. :slight_smile: Chętnie dowiem się też innych komentarzy i opinii.

Czy ktoś jeszcze ma jakieś propozycje. Surface mnie nie przekonuje z tą klawiatura. Szukam raczej całego ultrabooka w aluminium. No i Mac Air 13.3 jest jeszcze w grze, ciekawe tylko czy uciągnie starsze gry jak Heroes 3. Wiem, żę spokojnie można pararellem Windowsa wgrać. I ta matryca mała mnie przeraża. Procesor też maja 2 rdzeniowy, ale podobno lata wszystko bez problemu.