Jaki upgrade tego zestawu ...?

Athlon 64 3000 + ( 939 )

Gigabyte GA-K8NF-9

1536 MB PC 3200 DDR SDRAM

Samsung HD 160JJ SATA-II

nvidia GeForce 6600 (256 MB )

no właśnie i co można byłoby udoskonalić w tym zestawie ???

Na start to ile masz kasy na wydanie?

Wymień grafe na 7600GS Galaxy z Zalmanem.

I najlepiej by było sprzedać proca + płyte + ram i kupić zestawik na AM2 :stuck_out_tongue:

PS. Widze że jesteś (nie)szczęśliwym posiadaczem Gigabyte GA-K8NF-9 tak samo jak i ja i McDracullo.

A ile mógłbym dostać za taki zestawik ?

Ha! dzisiaj odpalilme na niej procka @2,5GHz! No i prawie przeszedł Super PI :stuck_out_tongue: Ta płyta zachwouje się jak jej się chce danego dnia :stuck_out_tongue:

Znacie może jakieś zmodyfikowane BIOSy?

Zobacz ceny na allegro. Ale różnicy wydajności nie będize. Więc ja bym nie zmieniał wsyztskiego. Podaj ile masz kasy, i jaki masz zasilcz.

Krecisz procka?

niestety nie jestem w temacie i nie kręcę procka choć jest to kusząca propozycja, co do nakładów chcę by były minimalne na grafie mi nie zależy nie kręcą mnie gry chcę tylko by ten cholerny photoshop otwierał się szybciej i bym nie musiał wieczność czekać na otwarcie katalogu ze zdjęciami z wakacji.

Hm z takim sprzętem, który nie jest przecież słaby masz takie problemy z otwieraniem Photoshopa, folderu ze zdjęciami o_O? Może format poprostu by się przydał.

oczywiście jest to subiektywne odczucie ale uważam że powinno otwierać się szybciej nie powinno być zwłoki tymczasem shop otwiera i otwiera ten plug-iny a zandych nowych nie istalowałem

A pamiątki chodza synchronicznie? Sprxzedaj te kup 2x1GB. Procka podkręć to wogóle będziesz szczęsliwy :slight_smile: (o ile na tej płycie da rade coś kręcić :? )

szczerze mówiąc jestem sceptyczny co do zwiększania ilości pamięci, przesiadając się z 512 na 1,5 nie odczułem aż takiej różnicy jak się spodziewałem, nie wiem niestety jak podkręcić procka by całość chodziła stabilnie i czy w moim zestawie jest to w ogóle mozliwe

Eee chyba photoshop dostaje kopa przy dwuch jajkach, nie?

Dobrze będzie jak kupisz jakiegoś dwurdzeniowca.

Tak szczerze mówiąc nie widziałem jeszcze photoshopa napisanego pod dwa jajka :stuck_out_tongue:

A może masz poprostu za dużo plugiów do PS :wink:

mam standardowego photoshopa nie dokładałem plug-in’ów czy mogę coś więcej z tego zestawu wycisnąć

a jakie opcje pozostają ze zmianą procka i czy wydajność będzie widoczna ?

na poczatek spróbuj podkręcić i zoabcz czy będize różnica w pracy (na tej płycie OC to loteira… obyś miał szczęście).

A system niezasyfiony? Odchudzanie zrobiłeś? Odpala się długo tzn. ile?

OK czy jest jakiś programik do mierzenia szybkości otwierania programów lub jaki program do mierzenia wydajności kompa polecacie prosty i darmowy

Wszelkie smarki, Everest, Super PI etc.