Jaki używany telefon do 500zł

Siema, myślałem nad Nokia N8 albo Nokia 5800XM… Telefon ma mieć dobre głośniki (bez konkurencyjna XM i nie chodzi mi o to żeby być DJ-em w autobusie tylko np. grając na boisku położyć telefon koło bramki i żeby jako tako to jeszcze fajnie grało ;p) i dobre foto z kamera + lamp.błyskowa(czyt.latarka) (tutaj wygrywa N8)Następna sprawa to odtwarzacz ponieważ jak będę kupował telefon to będę brał też słuchawki coś w tym guście https://www.google.pl/search?q=sluchawk … B655%3B513 No i ogólnie od czasu do czasu filmy na yt jakieś i gry… Jakie są wasze propozycję? ;]

Na pewno w tym budżecie nie kupuj symbiana, bardziej coś na androidzie. Co do kwestii głośników to aż tak bardzo nie sugerowałbym się tym, tylko kupił głośniki zewnętrzne na baterie. Nie musi być to Bose SoundLink Mini, ale coś za kilkadziesiąt złotych zagra całkiem znośnie, sporo lepiej niż jakiekolwiek głośniki wbudowane w tel.

W kwestii latarki to tylko led, bo xenon nie ma możliwości ciągłego świecenia.

Ze słuchawkami nie będzie problemu, każdy nowszy tel ma złącze 3,5mm do ich podłączenia.

W kwestii konkretnych modeli proponuję coś z HTC pokroju Sensation (może nawet XE z fabrycznym Beats Audio) - można wgrać niezłe softy poprawiające akustykę lub One V. Z soniaków Arc S z tym, że tutaj jest jednordzeniowy proc podobnie jak w One V. Samsung w tych cenach ma co najwyżej Ace 2, poprawny ale nierzucający na kolana jakością wykonania ani parametrami telefonik.

Głośniki zewnętrzne zupełnie odpadają… Dlaczego nie sugerować by się symbianem? :smiley: Złącze 3.5mm to pół biedy miałem kiedyś LG L5 zewnętrzny głośnik grał dość głośno i wcale nie najgorzej… Zupełnie co innego jak podłączyłem do nich słuchawki. Teraz aktualnie mam nokie C5-03 i jest zupełnie na odwrót :slight_smile: Wejście na pewno nie było wadliwe ani nic, ponieważ telefon był nowy ;] Na pewno też opada WP… Miałem kiedyś HTC HD7 i jakoś średnio mnie przekonał. Android się najlepiej sprawdził :slight_smile: Hmm dzięki, na pewno zobaczę wszystkie podane propozycje i dam znać ;]

Android ma po prostu większe możliwości i lepiej sprawdza się przy korzystaniu z neta. Miałem Sensation i One V, więc te telefony znam i poza tym, że bateria max. 1 dzień w nich trzyma to byłoby idealnie. Ten sam problem miałem z Galaxy s2 - na wifi nawet po 4godz bateria była rozładowana prawie do końca (do 14%).

Teraz mam nokie z symbianem więc mam porównanie, do neta się nie nadaje, ale ze względu na przyzwyczajenie przez 5lat zawsze miło mi się z niej korzysta.

A jaki model nokii? ;p

Używam 6220 classic, dobry aparat ma.

Hmm HTC Sensation XE średnio mnie przekonuje a cena i tak przekracza mój budżet. Neo V mimo dobrego mikrofonu ma słabą jakość nagrywania a Sony Arc S gubi klatki. Ace 2 ma mój wujek i no cóż tak średnio mi się podoba. Dalej stawiam na N8… :smiley: Tylko nie wiem jak z głośnikiem i odtwarzaczem… :confused: