Jaki video player na stronę www?


(radiator) #1

Mam quickcmsa i podstornę media. Korzystałem z flvplayer ale nie ma on opcji odtwarzania video dopiero po kliknięciu na play - poprostu po wejściu na link video odtwarza się automatycznie. Szukam takiego playera który odtworzy mi pliczek dopiero po kliknięciu.

dzięki


(system) #2

FlashPlayer z wtyczką dla FF " flash block " tworzy ona taki guzik który jak klikniesz otwiera film.

jezeli chcesz mieć to na swojej stronie bez użycia wtyczki,musisz zmaistroić własny tego typu skrypcik dla określonych materiałów video (chyba js da radę)


(Bastek 89) #3

Polecam http://darkonyx.web-anatomy.com/pl - jest to polski video player. Z głównych fajniejszych bajerów jest samoczynne dopasowanie trybu FLASH/HTML5 na podstawie podanych źródeł oraz przeglądarki użytkwonika (np. jeśli ktoś wchodzi z telefonu, który nie ma flash playera to odpali się w trybie HTML5). Dodatkowo można mu podawać bezpośrednie linki do YOUTUBE/DAILYMOTION a on wyciąga z nich adres do pliku i odpala.


(batmomobil) #4

Korzystam z takiego odtwarzacza http://www.longtailvideo.com/support/jw-player-setup-wizard?example=20ustawiasz autostart="false' i nie odtwarza się samo.Jak Dopiszesz do swojego odtarzacza autostart="false' będzie ten sam efekt.