Jaki wideorejestrator do samochodu do 300 zł?

Jaką kamerkę samochodową/rejestrator polecacie do 300 zł ?
Aktualnie mam jakiegoś xblitz z3

Dozbieraj do A119v3 (400 zł+)

A pomyślałeś o wykorzystaniu jakiegoś zalegającego w szufladzie smartfona? Wystarczy zainstalować aplikacje i po kłopocie. U mnie za wideorejestrator robi Galaxy s4 Mini i Galaxy S7 z zainstalowanym DaylyRoads. Obydwa sprawdzają się doskonale. Jakość nagrań w HD jest na tyle dobra, że mogę odczytać nr rejestracyjny auta jadącego z przeciwka. Kilka stówek zostaje w kieszeni.

Problem w tym że stare telefony wymiękają w nocy. Często mają też zbyt wąski kąt obiektywu żeby np. zarejestrowało się co dzieje się po bokach kadru w stosunku do kamerek.

za 300 zł z HD 1920 x 1080 pikseli szkoda kasy a afektów brak , dołożyć i kupić z 4K to koszt koło 550 zł

Rozdzielczość rozdzielczości nierówna, mam Yi Dash która nagrywa w 2K i jakość jest gorsza niż z Viofo A119 która nagrywa w full hd. Jakość sensora się liczy a nie piksele.

Ja mam navitel R1000 w jednym aucie. Na zaczepie magnetycznym jest kulka. Zmieścisz się w cenie do 300. To jest FHD ale nie sądzę aby było potrzeba czegoś więcej. Obraz dla mnie jest dobry w każdych warunkach. Kulę ściągasz łatwo bo na magnesie. Zresztą 2k czy 4k to nic nie znaczy bo liczy się matryca a nie ilość rzekomych rozdzielczości. Jeszcze dobrze wspominam Xblitz X5 ona jest tak gdzieś w 350 cenie.

Nie ma sensu kupować droższych niż 300 bo i tak nic więcej nie otrzymujesz a miałem rejestratorów około 20 w testach.