Jaki Wideorejestrator kupić do 150 złotych


(Marcin1025) #1

Zastanawiam się nad kupnem wideorejestratora i mam problem z tym ,gdyż nie wiem jaki model kupić by był dobry.

W tej cenie chcę ,żeby była także karta do rejestratora.

Co byście polecili?


(Piotrek2255) #2

Szczerze? Wydaj te pieniądze na coś innego. W tej cenie dostaniesz tłuczek do kartofli w obudowie, którą albo szlag trafi na cieple albo na zimnie. Jako takie rejestratory dopiero od 350 zł.

Mówię szczerze, sam niedawno chciałem kupić ale pochodziłem po sklepach i porównałem jakości i niestety ale lepiej sobie odpuścić. 


(Marcin1025) #3

Chciałem dodam kupić takie urządzenie by mieć dowód w razie jakiegoś zdarzenia.A doskonale wiem jak jeżdżą kierowcy po moim mieście i dlatego chciałem kupić jakieś urządzenie do rejestrowania.


(Piotrek2255) #4

Jak nie masz dalekich tras i nie potrzebujesz kilkugodzinnych nagrań to chyba lepiej kupić uchwyt i nagrywać smartfonem. Jakość będzie o niebo lepsza.

 

Stricte rejestrator: mój znajomy ma pretigio roadrunnera 320, obudowa taka sobie ale jakoś nagrywa. Na pewno widać co trzeba, ale ma wąski kąt i niezbyt nadaje się do filmów-drogi. 


(xyzzyx) #5

 


(lith) #6

G1WH, albo G1WC (kamerka z kondensatorem zamiast akumulatora, co ma swoje wady i zalety) z pewnego źródła, żeby nie trafić na prodróbę polskich sklepów gdzie masz polską gwarancję to na pewno: