Jaki Windows na notebooka?

Nie , twoje jest lepsze.

Śmiga. Mam Aero Glass, nawet miałem na dwóch monitorach, a teraz coś się zepsiło po aktualizacji sterowników i jak podłączam drugi monitor to nie mam :wink: A dwa tygodnie temu działało… Wot, technika.

DivX i MP3 chodzą na Viście, DVD nie odtwarzałem jeszcze. Ale ja nie mam złącza HDMI czy innego SPDIF ani materiałów HD, to mnie ograniczenia nie dotyczą praktycznie.

Choć swoją drogą kiedyś odtwarzałem film (oryginalny trailer czegośtam) w jakości HD i nie pamiętam aby miał jakąś gorszą jakość niż pod XP.

aha :slight_smile: a mógłbyś zerknąć czy działa Ci dvd??:slight_smile: bo jutro chyba będe instalował tą ViSTE - ale jeszcze mam małe opory ;)hehe

podoba mi się że ma lepsze zarządzanie energią, jest szybsza i wogóle - ale boje się że zamuli :wink:

ps. jak masz AREO to gry Ci normalnie chodzą - nie zwalniają?? (tzn. czy nie lepiej nie wyłączyć AREO)??

Na tym komputerze to ja grałem jedynie w Starcrafta (działał tak samo jak i zawsze) i Star Wars: Battlefront (z winy układu graficznego działał dziwnie, ale nic się nie cięło chyba). Nie gram prawie w ogóle, to się nie wypowiem.

Aero się wyłącza samo gdy uruchamiasz pełnoekranową aplikację DirectX.

Przy próbie odtworzenia filmów na DVD Windows Media Player powiedział, że “out of memory”, mimo iż zajęte było ledwo 50% pamięci. Po pobieżnym Googlaniu “Vista RC2 WMC DVD playing capability just expired (1/5/07) w/o warning or notification”, w wersji finalnej jest okej, więc po prostu ułomność wersji beta. Chyba już czas zainstalować wreszcie RTM :wink:

Więc sory, nie powiem jak się odtwarza, ale się pewnie odtwarza dobrze (i to standardowo - o ile masz Vistę Home Premium albo Ultimate) :slight_smile:

Witam

Ja już wyrosłem z gier komputerowych .

Szczerze to gram na viście tylko w pasjansa i takie gry :stuck_out_tongue:

A co do wyłaczania aero glass, to samo się wyłącza przy grze :slight_smile:

Gry powinny chodzić tak jak na xp