Jaki windows?

(Ground21) #1

Czesc.

Jaki windows najlepiej chodzilby na laptopie 1,5celeron, 512ram? Xp sp2 z aktualizacjami nie jest superszybki. tzn. widac jak przelaczam sie czasem pomiedzy programami, jak sie sie 'rysuja' na ekranie... jest to takie troche niemile dla oka :slight_smile: wylaczone efekty graficzne i style okien (niby wylaczone, bo podobno i tak ciagle one zzeraja zasoby nawet kiedy xp wyglada jak 2k).moze win2000 sp4? podobno win2003 jest szybki, ale na to nie ma jeszcze sterownikow! na laptopie tym programuje, przegladam www, slucham muzyki, czasem filmy. granie i tak odpada bo jest slaba grafika...

(M Kupczynas) #2

XP SP2 nie powinien zamula膰 nawet bez 偶adnej optymalizacji. Moim zdaniem w艂a艣nie XP SP2 by艂by najlepszy+porz膮dna optymalizacja.

Jesli nie chcesz XP to:

(Bartekviper) #3

We藕 zainstaluj sobie linuxa. Windowsa nie. Zreszt膮 masz s艂aby PC!!

(pysiu) #4

juz bez przesady xp bez problem贸w bedzie dzia艂a艂 :wink:

(Rysiu320) #5

Ja mam 900Mhz DUron, GeForce 4 i 256 RAM (Ale zwykly PC to jest) i mi XP Pro SP2 bez optymalizacji 艣miga :stuck_out_tongue_winking_eye:

(Bartekviper) #6

Ja mam na laptopie i czasami tak sobie. Zreszt膮 ja jestem za linuxem

(Ground21) #7

zapyta艂em: jaki windows, a nie jaki linux.

(Kurzun) #8

No je艣li nie XP to 2000 :mrgreen: Tylko jak dla mnie to 2000 chodzi troch臋 mu艂owato. Mia艂em go przed emigracj膮 na Xp i chodzi艂 mu艂owato.

(Bartekviper) #9

2000 chyba b臋dzie dobry dla niego. Jednak dla p艂ynno艣ci lepszy jest 98SE. Zreszt膮 co tam niestabilny. Zale偶y ci na stabilo艣ci polecam Windows 2003 serwer. Takie gadanie to...

(Z35ikr) #10

jak Ci "muli" to spr贸buj wy艂膮czy膰 w us艂ugach ca艂膮 Lun臋 i b臋dziesz mia艂 wydajniejszego 2000, tak wed艂ug mnie :slight_smile:

(Ground21) #11

@bartekvip: chyba nie twierdzisz ze win98 jest tak samo stabilny jak xp? win98 nie daje rady kiedy chce sie wlaczyc kilka programow na raz. xp wlaczy je bez problemu, tylko chwile to potrwa. nie zalezy mi wcale na stabilnosci z kosmosu, ale nie chce resetowac komputera trzy razy na dzien...

(Bartekviper) #12

Jak tam chcesz. Tak w艂a艣ciwie to XP te偶 b臋dzie 艂azi艂.

(Dlaforum) #13

WindowsXP SP2 b"b" ma wszystkie aktualizacje po SP2 , tylko nie wiem czy jest na Polskim rynku. :wink: Og贸lnie XP SP2.

(Ulrichlyoko03) #14

Moim Zdaniem idealny by艂by ( do wyboru ) Windows Millennium Edition lub Windows NT. Lub jest te偶 druga mozliwo艣膰 . Jesli koniecznie XP to zr贸b sobie okrojana wersje do w艂asnych potrzeb za pomoc膮 n-lite lub win pre in :smiley:

(Gole Kutasy) #15

Jak Sie Nie Znasz Na Systemach Opartych Na Win NT 4.0 To Sie Nie Dziwie

A Co Do Xpka To Ma Zwalony Kod i Dzia艂a Tak Jak Dzia艂a

A Co Do Win 2000 Oboj臋tnie Jaki Chodzi o Wiele Lepiej i Stabilniej Nawet Na Starym Sprz臋cie Wiem Sam o Tym Bo Na Systemach Opartych Na NT 4.0 Siedz臋 Ju偶 Ponad 10 Lat

Popieram Tylko Do SP6 Wyszed艂 Directx 3.0 A W Internecie Mo偶na Wyszuka膰 Nawet 5 i 7 Directx Kt贸re S膮 Nieoficialne i Dzia艂aj膮 Dobrze