Jaki wybierasz system kupując nowy komputer?

Jaki wybierasz system kupując nowy komputer ??

Często jest to zależne od producenta (mowa o laptopach) , więc dużego wyboru nie ma…A system zawsze można sobie doinstalować.

ale jaki wybierasz ?? o to mi śię rozchodzi

Vista jak dla mnie zbyt droga i przereklamowana w stosunku do tego co oferuje.

Linux darmowy, spore możliwości ale jednak ciągle sa problem z odpaleniem na nim takich programów jak np. AutoCad, ArcInfo, Gry na PC i wiele innych programów pisanych tylko dla Windowsa.

Windows XP - ma swoje wady ale na chwilę obecną optymalne rozwiązanie

Vista, głównie dlatego że ona jako jedyna obsługuje DX10, w przeciwnym razie głos oddałbym na XP :wink:

Wszystkie osoby nie posiadające przynajmniej GF 8800 gts i 2gb ramu powinny siedzieć na xp bo jeżeli nawet Vista ma tę wspaniała Dx 10 to takie karty jak GF 8400 do 8600 gt nie daja już sobie rady z najnowszymi grami ( max detale )

Głos oddaje na XP

Trzeba jednak zaznaczyć, że dx10 to ściema nie różniąca się żadnymi szczegółami w grafice które może dostrzec ludzkie oko

Brakuje opcji “kupuję komputer bez oprogramowania”, na którą bez wątpienia oddałbym swój głos. Zawsze dokupuję system osobno. Ale jeżeli już trzeba coś wybrać, to Windows Vista.

To było tą opcję zaznaczyć

ja osobiście mam starego ale jak dobrego windowsa xp miałem kiedyś viste i tylko na nia narzekałem po co mi coś takiego jak aero i inne zabawki z tego systemu ?? jak dla mnie vista ma w sobie za dużo nie potrzebnych rzeczy i ma za duże wymagania ale teraz panowie z microsoft wszedzie ładują ten system byle by go sprzedać :o

a ja dam na Viste, mi nie laguję, a pracuje mi się na niej podobnie jak na XP, tylko że niestety częściej przysiadam przed XP.

ja dam na viste…dobrze mi się na moim sprzęcie pracuje i ja drobnych usterek nie mam…w ogóle to jestem zaskoczony co inny z nią mają…

Xp. Poczekam na siódemkę :smiley:

Vista.

Zawsze chciałem mieć Vistę :smiley: Ale tylko bo mi się podoba ;D

Oczywiście 2ga partycja XP i może na 3ciej Linux :smiley:

CHUDYxp , pokaż mi sklep gdzie można kupić nowy komputer z Windowsem 98.

dziś nigdzie ale ! miałem na myśli sam system operacyjny który zawsze możesz sam wybrać znam takich co wolą 98 od xp nie wiem dlaczego

może tego nie kupisz ale zawsze możesz sprawdzić jak działa:

Windows Crystal XP v3 2008 (ang);

Windows MX RBG 4 Final (pl);

możesz to sobie ściągnąć, no chyba że wolisz promowane systemy.

Zawsze możesz przetestować, ja już to zrobiłem. Ten drugi wg mnie jest lepszy od xp pro sp2 :wink:

:x pirat…

a co do systemu to do nowych mocnych kompów bierze się vistę na słabsze xp…

ja mam oba te systemy :stuck_out_tongue:

W najbliższej przyszłości będę kupował macbooka pro więc pewnie będzie to osx leopard.