Jaki wybrać hosting a'la xon.pl

Witam. Kilka dni temu otrzymałem e-maila, że xon.pl zmienia się na D2.pl i kończy się możliwość płacenia co miech/kwartał/półroku. Niestety zapłata na rok użytkowania mnie nie zadowala i niestety z ręką na sercu muszę opuścić tego hostera. Pytanie do Was drodzy użytkownicy. Co byście polecali na przesiadkę z xon.pl. Dość interesuje mnie boo.pl lecz ostatnio zauważyłem problemy z dostępem (kilkanaście dni temu strony nie były dostęone przez dobre kilka godzin) od tego czasu troche moje zaufanie do boo spadło. Jeżeli macie jakieś propozycję, prosiłbym o podzielenie się nimi :wink:

Nie polecam boo.pl, miałem i nie bylem zadowolony. Często strona nie działała albo działało bardzo wolno.

Hosting a’la xon.pl czyli o podobnych parametrach? Których?

polecam poczytać o VIPserv.org - ja sam korzystam i jestem bardzo zadowolony

w podstawowej opcji dość tani, a po przeglądzie dostępnych możliwości nawet bardzo tani :smiley:

natomiast od strony możliwości szczegółowej konfiguracji bije tzw. wyższą półkę na głowę albo i dwie (mam porównanie od strony zarządzania z serwerem w nazwie - prawie nic tam ustawić się nie da)

no i płacić możesz nawet za pojedyncze dni :smiley:

Posiadałem najmniejszy pakiet Site5 i bylem zadowlony

Ja z Boo.pl jestem dość zadowolony. Zależy na jaki serwer z ich listy trafisz. Ale ogólnie administracja bardzo szybko radzi sobie z problemami.

Ja kiedyś korzystałem z Netarterii i bardzo sobie chwaliłem, żadnych problemów.

Aktualnie mam hosting na LinuxPL.com i również żadnych problemów, a kontakt z administracją w sprawie problemów świetny.

Korzystałem jeszcze z boo.pl i webd.pl ale odradzam.

Poza tym w zakładkach mam jeszcze kilka ciekawych hostingów, które mnie kiedyś zaciekawiły, myślę, że warto sprawdzić:

http://www.neteasy.pl/

http://www.hekko.pl/oferta.html

http://www.group5.pl/

Pozdrawiam.

Właśnie zastanawiam się nad NetArterią a LinuxPL.com i za nic w świecie nie wiem :stuck_out_tongue: może się ktoś wypowie jeszcze na temat tych 2 hostingów ??

Od prawie roku korzystam z LinuxPL.com. Szczerze polecam ten hosting. Świetne parametry konta, bezawaryjność i niskie ceny. Wcześniej miałem do czynienia z nazwa.pl, home.pl i kilkoma innymi hostingami. Jedyne co przebiło jakością i możliwościami LinuxPL z którego korzystam prywatnie to mój służbowy hosting na serwerach firmy w której pracuje ale to już inna bajka.

Nie wypowiadałem się wcześniej bo pisałeś że zależy ci na miesięcznych płatnościach bo na roczne cię nie stać a LinuxPL.com ma opłaty roczne. Jednak jeśli wystarczą ci parametry najniższego pakietu to chyba niecałe 50 zł warto wydać na raz bo to nie jest aż taka duża kwota.

Polecam bardziej ten drugi ze względu na panel administracyjny.

Na Netarterii jest (a przynajmniej było jak ja używałem-rok temu)… Plesk :?

Na LinuxPL jest sto razy lepszy DirectAdmin.

Co do niezawodności to oba na tym samym poziomie. Z obsługą techniczną to samo, żadnych problemów nie miałem.

Padł wybór na Linuxpl.com i kropka. Dzięki. mam nadzieję, że nie będę żałował :slight_smile:

WooQash , proserwer.pl najlepszy. Firma nie krzak i tanio!

W sumie jak się nie ma dużych wymagań i 2 bazy ftp, mysql, pgsql oraz 2 GB bez reklam, bez transferu i za DARMO wystarczą to przy jako takiej znajomości języka niemieckiego bądź angielskiego można założyć sobie konto/domenę na www.bplaced.net

Z tym, że ostatnimi dniami mają drobne problemy techniczne, ale chyba w ciągu tygodnia to zdążą naprawić i wtedy wszystko będzie OK :slight_smile: