Jaki wybrać internet w centrum Krakowa?

Witam wszystkich :slight_smile:

Sprawa wygląda tak. Pod koniec września przeprowadzam się do Krakowa.

I tu pojawia się kwestia założenia internetu. Ten będzie dzielony przez wifi pomiędzy 3 komputery, ale nie potrzebujemy megaszybkiego łącza. Chodzi raczej o to, żeby było stabilne i tanie.

Jesteście w stanie coś polecić? Nie mam pojęcia jak to wygląda w takim mieście. Czy jest to na zasadzie internetu radiowego? Jak lepiej? Dodam, że mieszkanie jest na ulicy Joselewicza, zaraz obok Starowiślnej.

Pozdrawiam.

Bij jak w dym do UPC. W centrum jest na pewno.

Jeśli chodzi o jakieś tani i stabilny to wybierz coś z Radiowych ja w tej chwili mam Router i jestem zadowolony;)

a jakie masz możliwosci?? jeżeli mmożesz miec upc ,to bier od kopa ja obecnie mam internetie i nenarzekam upc tez mialem,ceny mają przyzwoiteda dobre łącza,jendo jest pewne nie bier aster bo sie przeliczysz nie dosc ze blokuja porty,to blokują tez strony typu rapidshare i co chwile mają jakieś usterki

Do takiego routera co ja mam można podłączyć 5 kompów;) gdy kupiłem router to dali 2 kable jeden teraz podlaczony drugi gdzieś leży;)a jeśli chc się więcej niż dwa kompy podłączyć to wystarczy dokupić kabel i jest OK;)